PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31654}
8,1 31 473
oceny
8,1 10 1 31473
8,8 32
oceny krytyków
Persona
powrót do forum filmu Persona

Film zawiera wiele bardzo ciekawych kwestii, natomiast mnie najbardziej spodobała się jedna, może nie jest ona bardzo istotna w tym filmie, jednak mnie uzmysłowiła ona bardzo wiele. Mianowicie słowa pielęgniarki, która cytowała jakąś książkę, o tym, że nadzieja powstaje wtedy, gdy mamy do czynienia z tragedią. Te słowa mnie powaliły na kolana, jest to takie oczywiste, a zarazem tak niedostrzegalne. Przecież każdy z nas o tym wie, jednak któż z nas sobie to uświadomił? Dla mnie zawsze było to oczywistością, jednak nie zwróciłem na to uwagi.

Zdecydowanie warto obejrzeć.

9/10

ocenił(a) film na 10
Bobey

tak sie zastanawiam, że coś najprostszego najgłębiej sie kryje.. toteż wielką sztuką jest odnaleźć najproste, najlogiczniejsze wyjścia w trudnych sytuacjach. Jeśli chodzi o film, trudny jest do zrozumienia.. wiele z interpretacji pozostawia nam reżyser do dyspozycji..hmmm to czego nie rozumiemy wydaje sie nam najbardziej interesujące - najlepsze i gdzie pochwała prostych rozwiązan? Wśród czegoś trudnego to co proste wydaje sie piękne. Dziwna jest nasza psychika;P
a film bardzo dobry i zdjęcia wspaniałe;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones