PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31654}
8,1 31 428
ocen
8,1 10 1 31428
8,8 32
oceny krytyków
Persona
powrót do forum filmu Persona

film dobrze dziala przed spaniem zawsze włączam go jak jeszcze nie moge isć spac

ocenił(a) film na 5
maniekwaw

Dokładnie, ja miałem klika podejść do obejrzenia tego filmu i za każdym razem zasypiałem... Teraz w końcu udało mi sięgo skończyć.

ocenił(a) film na 8
maniekwaw

rozpieprza mnie wasza szczerość :D

użytkownik usunięty
rockie

Dlaczego?

ocenił(a) film na 8

bo nie rozumiem jak można powiedzieć, że przy filmie Bergmana można zasnąć. te filmy są tak bardzo przesycone emocjami, że oczy aż są szeroko otwarte.

użytkownik usunięty
rockie

Przeciętnego widza zazwyczaj nudzą, a manifestowanie niechęci do Bergmana jest modne w niektórych środowiskach Taka szczerość nie powinna dziwić.

ocenił(a) film na 5
rockie

W filmie jest duzo emocji, ale czy w widzu sa podczas ogladania? Film bardzo ciekawy pod wzgledem technicznym, niektore ujecia to majstersztyki, gra aktorska wybitna, ale we mnie nie wywolal zadnych emocji.

ocenił(a) film na 8
maniekwaw

Jestem lekko senny, ale mam również ochotę na jakiś film. Rekomendacje polecają mi ten film i trochę się przeraziłem Waszymi wypowiedziami. Zobaczę czy mi się uda :)

ocenił(a) film na 10
maniekwaw

Jestem w szoku. U mnie takie emocje, że spać nie dało rady.

ocenił(a) film na 5
mihala

Z jakiego powodu te emocje ? Ja już do tego filmu nie wrócę, raz wystarczy.

ocenił(a) film na 1
maniekwaw

ja również dokładam ten tytuł do kolekcji skutecznych środków na zasypianie:)

ocenił(a) film na 1
maniekwaw

80 minut to znowu nie tak wiele, niemniej mi także chciało się spać, a chyba tylko raz w życiu zasnąłem na filmie.

Jeśli oglądasz bez lektora/dubbingu to przyjemny głos Almy ukołysze Cię do snu, zwłaszcza że w języku, którego zdecydowana większość z nas nie rozumie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Loki_Jotunheim

Na nerwy:
http://prntscr.com/4p9h9k
Na rozwolnienie:
http://prntscr.com/4p9hhi

Powodzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Loki_Jotunheim

Twoja wypowiedz mówi sama za siebie i najlepiej świadczy o TOBIE i poziomie jakim Ty sobą reprezentujesz. Szkoda, że ta bezpodstawna nienawiść w stosunku do innych jest dla Ciebie niewidoczna. Jak widać na powyższym przykładzie z filmu Bergmana też niewiele zrozumiałeś.

coolhanded

Twoja wypowiedź i osoba wnosi tyle co gówno do kibla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones