PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8611}

Perswazje

Persuasion
7,0 2 715
ocen
7,0 10 1 2715
Perswazje
powrót do forum filmu Perswazje

Moim zdaniem największym plusem tej ekranizacji jest Ciarán Hinds jako Kapitan Frederick Wentworth, miałam wrażenie że został stworzony do tej roli i moim zdaniem zagrał o wiele lepiej niż Rupert Penry-Jones w wersji z 2007. Również chyba jestem dziwna bo uważam że Ciarán w tym filmie jest dużo przystojniejszy i bardziej męski niż Rupert, który ma dla mnie zbyt delikatną i chłopięcą urodę.

Sam film rewelacja, bardzo wierny książce i zawierający wszystko co tego typu obraz zawierać powinien. Chodzi mi tutaj oczywiście o kostiumy i fryzury wierne epoce w której dzieje się jego akcja oraz zachowanie obyczajowości tamtych czasów.

Jedyne minusy tej ekranizacji dla mnie to aktorka grająca rolę Anne, nie chodzi oto że była nieładna ale moim zdaniem jej gra była bardzo nierówna. Momentami grała świetnie, a momentami odnosiłam wrażenie że tylko snuje się po ekranie.
Jednocześnie nie podobała mi się ścieżka dźwiękowa tego filmu, chwilami działała na mnie ona usypiająco.

Polecam ten film wszystkim miłośnikom ekranizacji książek Jane Austen i przyznaje że ta wersja Perswazji podoba mi się odrobinę bardziej niż ta z 2007 roku.

beksi

Ciaran wygląda tak jak powinien wyglądać przystojny, silny facet po 8 latach na morzu. Obejrzałabym się za takim na ulicy...;)

ocenił(a) film na 8
tawaki

oj tak:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones