PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868984}

Perswazje

Persuasion
5,3 11 311
ocen
5,3 10 1 11311
5,0 6
ocen krytyków
Perswazje
powrót do forum filmu Perswazje

Austen jest klasykiem brytyjskim i podchodzi się do niej z nabożeństwem. Ale tylko wtedy, gdy jest po prostu w miarę wiernie interpretowana na ekranie. Nie rozumiem, dlaczego stworzono taki pasztet z najpoważniejszej i najgłębszej powieści autorki. A najbardziej żal mi Dakoty Johnson, która zdecydowała się na rolę główną...Dakota jest zabawną osobą, ale najlepiej wypada w rolach psychologicznych. Ludzie nienawidzą jej od roli w Greyach i teraz mają używanie za Perswazje. Następna rola Madame Web, ja nie rozumiem, dlaczego??? Marvel nie pasuje do Dakoty! Ona powinna grać w dramatach. Ma jakiś taki wewnętrzny smutek, coś nią targa...I ma taką delikatność w sobie. No, lubię dziewczynę! Mam nadzieję,że będzie dokonywać lepszych wyborów zawodowych i życiowych.

ocenił(a) film na 9
Kisoke

OMG... Podchodząc do literatury z nabożeństwem - możemy liczyć na jedynie słuszną i nudną interpretację powtarzaną do śmierci - jej i naszej... Ludzie są rożni - stąd rożne interpretacje - I TO JEST PIĘKNE!!!

ocenił(a) film na 3
Kisoke

Nie wiem kto jej nienawidzi, ale ja ją bardzo lubię. Ten film jest okropny, ale Dakota zagrała super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones