PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4406}

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

C'era una volta il West
8,0 49 723
oceny
8,0 10 1 49723
8,9 22
oceny krytyków
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
powrót do forum filmu Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Dlaczego ?

ocenił(a) film na 10

Dlaczego niezbędne stało się w filmach ukazywania scen w których krew leje się jak głupota z ust Biedronia , główny bohater jest szybki jak Hugh Hefner ,a akcja nie pozwala zamknąć oczy choćby na chwilę. Tutaj otrzymujemy coś lepszego.Brak taniego efekciarstwa i niebanalnej fabuły pięknej w swej prostocie. Klasyka...

ocenił(a) film na 10
Vaega

a już miałam stwierdzić, że "herezje" piszesz;p To western - legenda, mój numer jeden i jeszcze ta świetna moim zdaniem rola Charles'a Bronson'a. Bronson wyglądał i zachowywał się (mam tu na myśli oczywiście postać Harmonijki) jak prawdziwy samiec alfa (z łóżka bym go nie wyrzuciła xD) i ten pamiętny pojedynek Frank'a i Harmonijki.

ocenił(a) film na 10
Vaega

Bo teraz światem rządzi kicz. Ludzie nie chcą oglądać wymagającego kina. Wystarczy coś głupiego gdzie jest dużo akcji, krwi i sexu.
Zauważ, że dobre produkcje mimo wszystko dalej powstają, ale są one bardzo niszowe i często nawet o nich nie usłyszysz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones