PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31393}
6,0 1 268
ocen
6,0 10 1 1268
Phil Oszust Collins
powrót do forum filmu Phil Oszust Collins

mi się podobał, ma fajny klimat, jest nietypowy w pozytywnym sensie znaczenia tego słowa, ogólnie mówiąc uwielbiam kino lat 80-tych i początku 90-tych a ten film jest dobry!

ocenił(a) film na 8
Footix

Jak dla mnie bardzo dobry. Ciekawy pomysł i naprawdę można obejrzeć kilka razy. Bardzo lubię ten film. Rzeczywiście jest niezwykle oryginalny. Polecam każdemu!

ocenił(a) film na 9
Integrysta

Cudownie absurdalny humor. Myślę, że Kondratiuk za granicą robiłby mniej więcej takie filmy.

ocenił(a) film na 7
Footix

Collins naprawde świetnie grał. Super się ogląda cały czas czując magię filmowych lat 90. :)

Shape

Miło wiedzieć, że kilka lat temu kogoś to śmieszyło ;D Chyba nie mam takiego poczucia humoru, jak Wy ;/

ocenił(a) film na 8
Footix

Moim zdaniem jest to świetny film. Inteligentna komedia, ze świetną obsadą. Phil Collins pokazał cały swój kunszt aktorski, zdecydowanie jego najlepsza rola. No i Hugo Weaving, wszystkim znany jako elf Elrond z tolkienowskich ekranizacji, świetnie zagrał swoją rolę. W ogóle cała trójka głównych aktorów spisała się znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones