PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31393}
6,0 1 268
ocen
6,0 10 1 1268
Phil Oszust Collins
powrót do forum filmu Phil Oszust Collins

Oglądałem ten film kilka razy. Scenariusz jest dość nietypowy, rzekłbym nawet: groteskowy, ale w żadnym razie nie można mu zarzucić braku pomysłowości
Największe wrażenie wywarły na mnie ujęcia kamery - wprowadzają wrażenie snu, który powoli przeradza się w... koszmarek :)
Gra aktorów nie jest jakaś specjalna, ale nie jest tesz zła. Hugo Weaving nie zagrał lepiej w Matrixie wg mnie.
To nie jest film do refleksji i analizy, nie posiada jakiegoś drugiego dna - bardziej nadaje się na wypełnienie deszczowego wieczoru. Jeśli tak go potraktować, to wcale nie żal na niego czasu.
Zdecydowanie bardziej cenię takie filmy, niż gnioty, w których na siłę próbuje się przemycić pretensjonalną myśl.

ocenił(a) film na 8

Nie ma przesłania? Nie zgodzę się. Przesłanie jest bardzo wyraźne, może nieco banalne, ale i tak świetnie przedstawione: w każdym facecie tkwi chłopiec, a kobiety nigdy tego nie zrozumieją, bo w każdej dziewczynce tkwi kobieta.
Uwielbiam zakończenie tego filmu. Dwaj duzi chłopcy siedzą nad tym całym bałaganem i pękają ze śmiechu. Nie rób drugiemu, co tobie nie miłe? Ale to najlepsza zabawa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones