PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713737}

Piąta fala

The 5th Wave
5,6 56 853
oceny
5,6 10 1 56853
Piąta fala
powrót do forum filmu Piąta fala

K I E P Ś C I Z N A

ocenił(a) film na 5

najlepszy trailer :) koniec :)

ocenił(a) film na 2
kamjas2

Popieram :)

ocenił(a) film na 6
kamjas2

Coś w tym jest. W sumie wystarczyłoby kilka faktów jeszcze przekazać w trailerze (poświęcić dodatkowe 5s) i byłoby pełne streszczenie filmu. Dość niefortunny w sumie ten trailer.

ocenił(a) film na 2
kamjas2

Oj Martwa Patelnia się rozgrzała na tym filmidle. Polecam niby-wideo-recenzję: https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=962650320516634&id=933243896790 610

ocenił(a) film na 4
kamjas2

Jestem na 56 minucie filmu.... co do trailera zgadzam się... co więcej - serio można być tak naiwnym jak główna bohaterka????

ocenił(a) film na 3
kamjas2

Lepiej ująć sie nie da Kamjas2. Gość od trailrerów obejrzał film i powiedział, co za gówno..., no ale ok zrobię co mogę. Zrobił trailer no i mnie miłośnika SF zwiódł. Oby go ścisnęło ;) Oczywiście niepolecana filmu. Lepiej iść do dentysty....

ocenił(a) film na 3
kamjas2

owszem, kiepski, wręcz tragicznie zły i głupi... wysypują się przez ostatnie lata takie młodzieżowe grupy w dennych filmach udających SF by naganiać młodzież...
tylko gdzie tu science???
tylko skąd ocena 5/10? - nie pasuje do kontekstu i tytułu wątku
prawie nic dobrego tu nie ma, można nazbierać kilka punktów... za to złego i głupiego jest sporo i należy mocno za to obniżyć punktację...
ostatecznie film powinien wyjść na minusy, heh
bądźmy jednak łaskawi... 2-3 to adekwatna ocena tego tu nie wiadomo co...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones