PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713737}

Piąta fala

The 5th Wave
5,6 56 854
oceny
5,6 10 1 56854
Piąta fala
powrót do forum filmu Piąta fala

Myślicie, że

ocenił(a) film na 4

podczas ekstremalnego zagrożenia życia, najazdu obcych na Ziemię i w czasie transportu do bezpiecznego miejsca ktoś wybiegłby z autobusu i wrócił po je*anego misia?! No bo chyba nie. Jakbym mi młodszy brat płakał, że zostawił pluszaka, to bym mu kazał się przymknąć i tyle. I najlepsze jak nasza Cassie leżała tydzień nieprzytomna u przystojniaka Evana, bo została postrzelona... w nogę. -.- Toż to absurd, paniczu!

ocenił(a) film na 2
Looter

Dopóki nie masz dzieci, to nie zrozumiesz. Ja bym wybiegł ale powiedziałbym kierowcy, że zaraz wracam, czy coś... ale co racja to racja, film miał pełno głupot.

ocenił(a) film na 2
Looter

Oj Martwa Patelnia się rozgrzała na tym filmidle. Polecam niby-wideo-recenzję: https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=962650320516634&id=933243896790 610

Looter

Niestety bardzo zmienili fabułę w stosunku do książki i dlatego w tym filmie jest pełno absurdów :/
Ale odnośnie Twoich uwag - w książce Cassie w ogóle nie mogła wsiąść do autobusu, bo była za stara (Sam zostawił jej misia, żeby się nią opiekował i ogólnie był on dość istotny).
Co do postrzału to była to zima i Cassie z postrzeloną nogą błąkała się jeszcze z 3-4 dni w zimnie i mrozie, w końcu się poddała straciła przytomność w jakiejś zaspie. Wtedy Evan ją wziął do siebie...
W każdym razie film stracił dużo przez te zmiany, a ja polecam książkę, tam nie ma takich absudrów ;)

ocenił(a) film na 4
Izaluk

Nie czytałem książki...

Looter

Co do postrzału, nieważne że w nogę, straciła dużo krwi więc zemdlała.
Co do misia, tak dzieci takie są im mniejsze tym bardziej takie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones