PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34632}

Piątek trzynastego III

Friday the 13th Part III
6,3 10 249
ocen
6,3 10 1 10249
5,2 5
ocen krytyków
Piątek trzynastego III
powrót do forum filmu Piątek trzynastego III

5/10

ocenił(a) film na 5

Nie ma sensu oglądać kolejnych części bo człowiek będzie musiał oglądać powielony temat także na tej części zakończyłem serię "Piątek Trzynastego". Aktorzy bardzo sztucznie zagrali, muzyka na dobrym poziomie. Ogólnie film przeciętny.

ocenił(a) film na 3
Normaden

Ja bym powiedział, że słaby, na razie żadna z części mnie nie zachwyciła. Za dużo, że tak powiem, beznadziejnego bezsensu, ta młodzież momentami zachowuje się jak idioci, jak by grali w jakąś grę komputerową, a nie naprawdę walczyli o własne życie. Mimo wszystko zamierzam dalej oglądać, może któraś z kolejnych części będzie trzymała jakiś poziom, nie będzie obrażała widza, nie będzie (za przeproszeniem) dla naiwnych idiotów, czy też gimbazy.

ocenił(a) film na 5
van_der

Liczę na to samo i odpalam IV...

van_der

Mam podobne zdanie. Włączyłem 3 z ciekawości a raczej z nudów , gdyż poprzednie części nie przekonały mnie. Nie myliłem się, wręcz jeszcze gorzej niż się spodziewałem. Cały ten zabójca janson -nie idzie gościa zabić.Oberwał nie raz i dalej zabija.Banda metalowych cfaniaczków nie dała mu rady- dajcie spokój. Prawie jak michael myers tylko Halloween był horrorem "z polotem". Nie rozumiem też co ten janson robił między częścią pierwszą a drugą, drugą a trzecią -przecież akcja 3 nie dzieje się zaraz po 2 tylko mija jakiś czas,bodajże rok.Czym się żywił, itp i jak "zabijał" wolny czas? 4 raczej nie odpalę.

Jedynie ścieżka dźwiękowa jest fajna- taka typowo horrorowo-thrillerowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones