PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8684}

Piątek trzynastego

Friday the 13th
6,5 28 087
ocen
6,5 10 1 28087
6,1 10
ocen krytyków
Piątek trzynastego
powrót do forum filmu Piątek trzynastego

Piątek 13 jest dobry z klimatem tak jak powinien wyglądać slasher.Jednak momentami jest przegadany mimo to jest dobry.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Dla mnie druga i też 3 lepsza od jedynki

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Dwójka jest udana kontynuacją ma swoją atmosferę.

ocenił(a) film na 7
DoktorLejdo

Czy druga jest lepsza????? Indywidualna opinia ta część jest mroczna i interesująca od pierwszych minut może gdyby film miał budżet trochę większy to możliwe że byłby lepszy

zegan333

Raczej bym powiedział że 4 i 6 część są najlepsze

ocenił(a) film na 7
Voorhees_filmweb

Rzeczywiście Ostatni rozdział jest rewelacyjny ale zaskoczony jestem że tak ci się 6 podobała bo uważam że od 6 części są lepsze 1-4 ale 5 gorsza

zegan333

1-4 genialny klimat i w przypadku 4 mocne sceny zabójstw, 6 podoba mi się za rozmach, nie za klimat którego tam nie ma, 5 to pomyłka

ocenił(a) film na 7
Voorhees_filmweb

Oczywiście 5 to pomykla podobnie jak 8 i 9 a Jason X to nim odlecieli za bardzo

zegan333

Jeszcze 7 ujdzie, 8 wyłączyłem po kilkunastu minutach, 9 nie oglądałem, jason x wyłączyłem, freddy vs jason niezły i piatek 13 2009r tez, ale oba bez klimatu. Także piątek 13 I-IV i VI można oglądać na okrągło tak samo jak "z archiwum x" motyw sciezki dzwiękowej piątku "kill kill her her" genialny, tak samo jak motyw muzyczny z archiwum x

ocenił(a) film na 7
Voorhees_filmweb

9 oglądałem ostatnio choć mnie ostrzegano abym tego nie robił i jest najgorsza częścią serii już Jason X jest lepszy choć też widać że robiony bez pomysłu. Do 4 to najlepsze filmy Piątku 13.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones