PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8684}

Piątek trzynastego

Friday the 13th
6,5 28 087
ocen
6,5 10 1 28087
6,1 10
ocen krytyków
Piątek trzynastego
powrót do forum filmu Piątek trzynastego

Ja wiem, że aktorstwo jest co najwyżej średnie. Film na pewno ma też sporo błędów. Jednak nie można zaprzeczyć temu, że po prostu świetnie się go ogląda! Jest wiele ciekawych scen no i dobre zakończenie. Jak dla mnie to kwintesencja slasherów. Te filmy mogą być głupie, ale dają sporo frajdy.

_Zero_

No nie wiem. Bohaterowie nawet nei są zbytnio przedstawieni widzowi, są płytcy i nijacy. W ogóle mnie nie interesuje co się z nimi stanie, a oglądanie jak każde jest zabijane według tego samego schematu nudzi się po 30 minutach... No ale rozumiem że może niektórym się to podoba.

ocenił(a) film na 4
_Zero_

Aktorstwo nie jest na średnim, ale na żenująco niskim poziomie (podobnie jak efekty specjalne). Ogląda się normalnie i tylko czeka "kiedy oni w końcu zginą?". Dużo niepotrzebnych dłużyzn w niczym nie pomaga. Film na raz, bo klasyka. Obejrzeć i nie wracać.

_Zero_

Czysto rozrywkowy slasher z klimatem i bez żadnych artystycznych aspiracji jakie posiadał znacznie bardziej intrygujący Halloween. W swej kategorii dobry.

ocenił(a) film na 5
_Zero_

początek niezły, choć za dużo rozebranych nastolatków
całkiem klimatyczny, ciągły deszcz i noc
muzyka świetna

ale często wieje nudą, zestarzał się pewnie

mnóstwo głupich scen:
oczekiwanie w bezruchu na siekierę w głowę:)

barykadowanie drzwi wszystkim co pod ręka
a drzwi otwierają się na zewnątrz:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones