PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474840}

Pięć dziewczyn z Teksasu

Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal
6,4 2 409
ocen
6,4 10 1 2409
Pięć dziewczyn z Teksasu
powrót do forum filmu Pięć dziewczyn z Teksasu

Zawiodłam się totalnie. Nie poruszyło mnie nic oprócz tego, że ukazana historia działa się naprawdę. Niestety tak dzieje się wszędzie i od zawsze. Wręcz nie znoszę takich pustych dziewczynek, które manipulują własnymi rodzicami. A rodzice, właśnie gdzie oni mają oczy i czego uczą własnych pociech? Krótko mówiąc brak tu porządnego wychowania. Amerykanie mają obsesję na byciu cool. Ich życiowym mottem jest: " I am the best". Czy nasze dzieci wiedzą co to jest AUTORYTET? Z kogo mają brać przykład, jeśli liczy się tylko dla nich sława, popularność i pieniądze? Temat filmu jest bardzo dobry, jednak mizernie to zostało ukazane. Zaskakuję mnie wysoka ocena filmu, jednak o gustach się nie dyskutuje. Obejrzałam ten film z ciekawości bo moja druga połowa uznała, iż jest dobry. Tyle, że każdy film z CHEERLEADERS dla niego są super, hm... no wiecie piękne, wysportowane dziewczyny, jest na co popatrzeć. Moja ocena to tylko 3/10

ocenił(a) film na 3
gigusiatko

zgadzam się z Tobą, mam poczucie, żę całkiem niezły materiał został zmarnowany... Kurcze kołki chyba lepiej by się wczuły w role.

zizia69

Tak temat niewykorzystany, pewnie przez niski budżet, cóż poradzić samo życie. pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
gigusiatko

a ja daje 9, film dennowaty ale ciupciałbym tam każda jedną pokolei :)

ocenił(a) film na 5
gigusiatko

5/10 tylko dlatego, że historia oparta jest na faktach...

gigusiatko

Kiedy w filmie lub serialu twórcy przedobrzą, to jest rozpacz, że jak to, przecież to takie nierealne. Kiedy jest zbyt realne, to pojawiają się narzekania, że przecież tak się wszędzie dzieje i to nic nadzwyczajnego. Trudno dogodzić ludziom ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones