PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474840}

Pięć dziewczyn z Teksasu

Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal
6,4 2 409
ocen
6,4 10 1 2409
Pięć dziewczyn z Teksasu
powrót do forum filmu Pięć dziewczyn z Teksasu

Ale ta nauczycielka niezwykle denerwująca. To jej opanowanie - sztuczność ponad sztucznością. Normalny człowiek by je już rozszarpał

ocenił(a) film na 6
Lunona_2

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 10
Lunona_2

A ja wiem czy ona była taka sztuczna, według mnie była za dobra. Nie oszukujmy się w rzeczywistosci mało kto potrafil by tak to rozegrac, żeby dac tym dziewczyną popalic. Ciekawi mnie jednak końcówka, chciała bym się dowiedziec co się stalo z tymi dziewczynami dalej. Szczególnie z Broke ( nie wiem czy dobrze napisałam xD ) Tak mi się zdaje, że gdyby ktoś przytrzymał ja mocniejsza reka wyszła by na ludzi i mialam nadzieje, że do konca filmu uda sie to tej nauczycielce. wiem, że uczepiłam sie tej Broke, ale uwielbiam Ashley Benson i ubówstwiam wszystkie zagrane przez nia role. Chyba juz zabardzo odbiegłam od tematu .. xD

Lunona_2

W dzisiejszych czasach nauczyciele nie mają zbyt wiele do gadania jeśli chodzi o zdyscyplinowanie ucznia, a szkoda bo porządne lanie by im się przydało, sama jak bym dorwała jedną z drugą to rodzona matka by je nie poznała, ale biedni nauczyciele mogą jedynie wstawiać nagany i w ostateczności relegować ze szkoły, a to czasem nie zdaje rezultatu i kończy taki idiota z drugim na ulicy i bez szkoły!!!!!!

ocenił(a) film na 6
Lunona_2

wg mnie normalny czlowiek by je rozszarpal,ale nauczyciel nie ma takiego prawa. Wiem bo sama za małolata lubialam denerwowac nauczycieli npstrzelajac im gume do zucia we wlosy :/ anpnauczyciel ktory zostal rzucony kredą przez chlopcow z gimnazjum jakies 7 lat temu i w złości oddal kilkoma kawalkami zostal zawieszony w pracy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones