PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624096}

Pięć narzeczonych

Pyat nevest
6,7 1 073
oceny
6,7 10 1 1073
Pięć narzeczonych
powrót do forum filmu Pięć narzeczonych

Przyznaję się bez bicia, że obejrzałam ją przede wszystkim ze względu na kuszącą obsadę aktorską. Elizaveta Boyarskaya, Svetlana Khodchenkova i Danila
Kozlovsky przyciągnęli skutecznie moją uwagę. Z niektórych recenzji wynikało, że to mdła historyjka...ale całe szczęście daleko jej do słabych polskich komedii
romantycznych :)
Film jest przezabawny, zdjęcia wspaniałe, ogląda się go z przyjemnością :) Polecam :)

ocenił(a) film na 6
marlena_lug

Ogląda się z przyjemnością, ale wybuchów śmiechu raczej nie ma. Miła, prosta historyjka, a co najciekawsze mama mojej koleżanki wygląda zupełnie tak samo jak Elizaveta Boyarskaya!

doliwaq

A u mnie były wybuchy śmiechu. Częste i intensywne. Przyznam, że dawno nie uśmiałam się tak na żadnym filmie. Miłe zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7
marlena_lug

Swietna komedia ja sie posmialem I raczej nie sadzilem ze kiedykolwiek zatesknie tak za rosyjskim kinem,a jednak.

marlena_lug

Zgadzam sie z powyzszym ;) Lubie takie klimaty!

marlena_lug

Jesli ktos zna j.rosyjski to na YT mozna obejrzec pelna wersje tego filmu - ponad 3-godzinna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones