PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39986}

Piękna i Borys Bestia

The Beautician and the Beast
6,0 8 656
ocen
6,0 10 1 8656
Piękna i Borys Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Borys Bestia

Przecież to inaczej ukazana wersja Niani- wszystko się tu powtarza.
Kosmetyczka zostaje nianią to raz, dzieci mają bardzo zapracowanego ojca to dwa, miłość pomiędzy nianią a panem domu to trzy, no i nieśmiertlena Fran Dresher w roli głównej to cztery.:)

telimena79

Też ta zauważyłam podczas oglądania.

P_Halliwell

Bystrzaki!;)

Madlen1337

dooookladnie...;p

użytkownik usunięty
telimena79

Ten film powstał wcześniej niż polska "Niania". Widać skąd Polacy czerpią pomysły.

No tak, tylko że polska Niania to po prostu kopia amerykańskiej wersji, która powstała już dawno temu, i właśnie na nim Fran wypłynęła.

cortezjwrz

Nie kopia, tylko remake.

MCoOo

Nie kopia, ani remake tylko polska wersja serialu

ocenił(a) film na 7
cortezjwrz

Fran stworzyła tamten serial

"Ten film powstał wcześniej niż polska >Niania<. Widać skąd Polacy czerpią pomysły." hahahahahahhahahahahahhaha (i to jest takie złośliwe, piskliwe 'hahaha'). :D

telimena79

To popłuczyny po Niani, bardzo słabe. Jako dziecko lubiłam orgyinalną NIanię i postać Fran, ale ten film jest po prostu słaby. W zasadzie tylko przez sentyment do bohaterki obejrzałam go do końca. A tekst "Chłopcy będą mnie kochac bo jestem bogatą księzniczką" porażka. :P Czego to ma uczyć małe dziewczynki? :(

ocenił(a) film na 4
Szarobure

zgadzam się, oryginalna pomoc domowa super, a to słabizna.

ocenił(a) film na 6
telimena79

Prawdopodobnie chcieli zrobić wersje "kinową" serialu, jak to się nagminnie robi teraz. Wyszło nieźle. I dobrze, ze nakręcili to jaki osobna historię a nie klon serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones