PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656677}

Piękna i bestia

La Belle & la bête
6,5 18 688
ocen
6,5 10 1 18688
Piękna i bestia
powrót do forum filmu Piękna i bestia

Chociaż nie jestem fanka romansów ani jakiejkolwiek fantastyki to zauroczył mnie ten film. Jak większość pewnie większość osób Piękną i Bestię znałam jedynie poprzez pryzmat animacji Disneya. W animacji jest genialna muzyka w tym filmie zaś wykonanie. Przepięknie wyglądał ten zamek, Bella miała boskie suknie a Cassel jako Bestia to wręcz bajka. Wybór Seydoux jest jak dla mnie dyskusyjny, ma za bardzo suczowatą urodę.

ocenił(a) film na 8
JoaHa88

Też ogromnie mi się spodobało, chociaż nigdy nie przepadałam za tą bajką. Strona wizualna dosłownie zapiera dech w piersiach, brakowało mi za to rozwinięcia wątku Bella-Bestia. Widać co prawda, że mijają dni/tygodnie, ale właściwie nie wiadomo, za co ona go pokochała - można tylko się domyślać. Wbrew temu, co niektórzy tutaj mówią na pewno nie za sukienki :D inaczej rzuciłaby mu się w ramiona już przy pierwszym spotkaniu.

ocenił(a) film na 6
PannaS

Za co go pokochala...a za to, ze wyczula w nim dobra istote, chocby, to, ze pozwolil jej oddalic sie na jeden dzien aby mogla spotkac sie i pozegnac z rodzina, a to, ze dal jej na podroz flakonik uzdrawiajacej wody, gdyby sie skaleczyla, a co najwazniejsze uratowal jej zycie kiedy zaczela sie topic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones