PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31051}

Piękna i szalona

Crazy/Beautiful
6,8 20 368
ocen
6,8 10 1 20368
Piękna i szalona
powrót do forum filmu Piękna i szalona

Piękna o_O

ocenił(a) film na 4

jak ona jest piekna to ja jestem brzytki a wszyscy wiemy ze tak nie jest

hanzo600

dowód twoich słów poproszę....








ocenił(a) film na 7
hanzo600

Piękny naucz się pisać...

dudusia_2

Dzisiaj leciał jakiś film, z niesamowicie śliczną dziewczyną. Skądś ją kojarzyłem, ale nie byłem pewien czy na pewno to ta osoba. Po sprawdzeniu w telegazecie i teraz na FW, potwierdziło się, że to ta sama kobieta co grała w Spidermanie. Bardzo ładna dziewczyna, ale oo prostu niesamowicie śliczna w "pięknej i szalonej". Ten wyraz twarzy, uśmiech, bez tapety, żadnych dodatków. Naturalne piękno.

ocenił(a) film na 1
hanzo600

osobiście też mi się Ona nie podoba. bardziej intryguje mnie to, że dałeś 4/10 i dodałeś do ulubionych : ) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
kaylla

widziałam ja ładniejszą, ale dlaczego od razu tak ostro? jest naturalna i świetnie zagrała swoją role, rolę zagubionej i poszukującej milości nastolatki... jeśli oceniasz ludzi po wygladzie to tylko życze powodzenia -.-

hanzo600

Tak mogli lepszą wziąć do tego filmu...jakoś też mam uprzedzenia do tej aktorki,drażni mnie jej uroda,wiem że to się najbardziej nie liczy,ale jestem facetem i nic na to nie poradzę :P

ocenił(a) film na 8
aronn

hah... wy tylko na jedno patrzycie...:(

bella3

W swoim avatarze tez masz piękność :)

ocenił(a) film na 8
aronn

:P bardzo lubie Ninę, i VD :) dlatego ją mam :O

aronn

ja jestem kobietą a jakoś też nie jestem zwolenniczką jej urody.to że jest naturalna to super,ale jest taka przeciętna,w początkowej scenie w kuchni jak je płatki to naprawde wygląda źle.jest chuda i blada choćby miała anemie i te zaniedbane włosy,no nie przyciąga wzroku...nie pasuje mi ona do takiego ciacha jak jay...oczywiście nie wygląd jest najważniejszy,ale jakoś nie pasuje mi to i już...

użytkownik usunięty
marcia86

a mi sie jej uroda podoba taka megan fox bez operacji i tapety tez jest przecietna i myszowata poza tym w zyciu tez tak jest ,ze przystojniaki wiaza sie z szarymi myszami lub pasztetami i na odwrot , uroda nie jest wazna ,tylko osobowosc i "to cos" Ale dla pustakow jak zwykle wszystko kreci sie wokol wygladu :p

ciekawe kogo miałaś na myśli mówiąc "pustak"...bo mam nadzieje że nie mnie...
to racja że najważniejsza jest osobowość.stwierdzam tylko że nie jest atrakcyjna i tyle,każdy może mieć swoje zdanie jednemu sie podoba to drugiemu co innego.

ocenił(a) film na 9
marcia86

problem w tym, że jay nie jest ciachem...

Unibet_78

dla mnie jest:)

ocenił(a) film na 9
marcia86

dla mnie ona jest ciachem:)

Unibet_78

no i gitara!

ocenił(a) film na 9
marcia86

ok, Ty bierzesz jego, ja ją :) hehe

Unibet_78

haha dobry jesteś!:)
jay fajny ale ja jednak wole mojego męża...:P

pozdrawiam:)

marcia86

Co prawda to prawda

ocenił(a) film na 9
aronn

Może jakimś potworem nie była, ale rzeczywiście urodą nie grzeszy. Może gdyby chociaż była ciut zadbana wyglądała by inaczej a oni na siłę zrobili z niej fleje. Ciągle obdarte dżinsy, tłuste włosy, zero makijażu. Koszmar. Chyba dlatego było tak ciężko polubić jej postać.

ocenił(a) film na 6
hanzo600

mnie sie z wygladu też nie podobała ale za to jak ona sie ruszała oh wtedy na ulicy co tańczyła piekny widok :D

ocenił(a) film na 8
hanzo600

domyślam się o co raczej chodziło osobie zakładającej ten wątek- jakby nie patrzeć Dunst raczej nie ma zadatków na tytuł pięknej- ona jest no raczej przeciętną dziewczyną- zwłaszcza w tym filmie - miewa lepsze momenty- np w spiderman-ie lepiej wyglądała, a w Virgin Suicides to mi się nawet podobała- i choć niby specjalnie jej nie lubię to podobają mi się z nią filmy, bo jednak dostaje ciekawe role i całkiem dobrze je gra, a uroda gra drugorzędną rolę. Jedynie trzeba przyznać, że tytuł był nie trafiony. Choć rozumiem, że jeśli ma się jakąś niechęć do urody jakiegoś aktora/aktorki to się później raczej ciężko ogląda filmy z tą osobą albo je się w ogóle pomija :)

ocenił(a) film na 9
hanzo600

zatem jesteś brzydki.

ocenił(a) film na 8
hanzo600

Tutaj nie chodzi o to że ona jest piękna, a ON. Polskie tłumaczenie jest złe. W filmie on jej mówi" Jesteś szalona", a ona mu odpowiada "A ty piękny" i właśnie stąd tytuł czyli "Crazy/Beautiful" !

ocenił(a) film na 9
sharon_6

To już dawno zostało wyjaśnione, nowe wydania filmu są tłumasczone: Piękny i Szalona

ocenił(a) film na 9
Unibet_78

No i tu się trzeba zgodzić. Chłopak niczego sobie ;)

ocenił(a) film na 9
hanzo600

może nie jest piękna, ale ładna i naturalna :)

ocenił(a) film na 8
hanzo600

Całe jej piękno tkwi w tym, że jest naturalna. Od lat wiadomo, że naj"piękniejsze" kobiety, to tzw. dziewczyny z sąsiedztwa. ; )

ocenił(a) film na 6
hanzo600

Cóż, znam ją z innych filmów i tam wyglądała lepiej, w tym filmie rzeczywiście wypadła fatalnie pod względem urody, ale gusta są różne.

mercg

kurcze ja nie mogłam się patrzeć na jej straszliwe przetłuszczone włosy.

ocenił(a) film na 8
madzia07_2

O to chodzilo chyba, zeby wygladala jakby miala wszytsko gdzies, m. in. to co ludzie sobie pomysla o jej wygladzie itd ;p Ale ogolnie aktorka jest sliczna a mi nawet i w tym filmie sie podobala, ma sliczna buzke, piekny usmiech, cud <3 jedyne co bylo z nia nie tak to nieogarniete wlosy. To pokazuje ile wlosy dodaja do urody ;p

ocenił(a) film na 8
hanzo600

zajebiście wyglądała...tak na luzie, troche rock'n'rollowo. to nie miała byc jakas porcelanowa laleczka tylko laska z pazurem, według mnie rola idealna dla niej, bardzo charyzmatyczna

hanzo600

Jak ja kocham takie akademickie dyskusje czasami sa tak rozwesalajace ze mozna by pokusic sie na zrobienie jakiejs komedii, ma ktos pomysl? To bylby hicior nie lada, dywagacje na temat piekna i brzydoty, temat rzeka najdluzsza z najdluzszych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones