PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489448}

Piękna

La belle personne
6,4 6 095
ocen
6,4 10 1 6095
Piękna
powrót do forum filmu Piękna

Porównywałabym ją z femme fatale. Główna bohaterka moim zdaniem nie jest ani wrażliwa ani
zbyt delikatna. Wykorzystuje swój urok, który działa na mężczyzn.

Film moim zdaniem bardzo odwleka od rzeczywistości (nauczyciel romansuje z uczennicami,
wszyscy o tym wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi?). Tandetne sceny ukazywania miłości. Wszystko
takie przerysowane. I co ma Junie wspólnego z "pięknością"? Może to rzecz gustu, ale poza
Nemourusem i Otto nie była chyba za bardzo uwielbiana.

ocenił(a) film na 4
mortem_domine

Czytam posty na tym forum i trochę się dziwie co ludzie widzą w tym filmie. Natomiast z tobą zgadzam się w pełni. Film odjechał od realu. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje i będą fani takich produkcji, ale ja strasznie się męczyłem oglądając go. Zawsze oglądam filmy do końca, chociażby dlatego, żeby ocenić je uczciwie. Według mnie ten film jest bardzo słaby i został sklasyfikowany we właściwej kategorii - dramat.

ocenił(a) film na 3
mortem_domine

Zgadzam się, film kompletnie odrealniony i pretensjonalny.

ocenił(a) film na 2
temari128

Zgadza się gówno nie film...

ocenił(a) film na 7
mortem_domine

Może nie zrozumiałaś, czasami tak bywa.

ocenił(a) film na 6
mortem_domine

Rozumiem, że ten film może się nie podobać, ale akurat o brak realizmu bym go nie posądzała, wręcz przeciwnie.

ocenił(a) film na 3
mortem_domine

Ten film, po prostu, mnie nużył - 3/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones