PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489448}

Piękna

La belle personne
6,4 6 099
ocen
6,4 10 1 6099
Piękna
powrót do forum filmu Piękna

Film nie jest jakoś szczególnie oryginalny czy mądry ale dobrze oddaje nastrój, emocje jakie pamiętam z czasów liceum. Tak było – dużo wzdychania, wielkich uniesień, zagubienia. Może to i pretensjonalne ale tak właśnie się wtedy żyło:)

ocenił(a) film na 6
francislionel

Prawda, ładnie oddawal te relacje między uczniami, bardzo naturalnie.

Ale film był niestety niczym, akcja do niczego się nie sprowadzała - nie ma tam dosłownie nic i jakbym miała powiedzieć o czym tak właściwie był to nie wiem czy bym potrafiła. Wlókł się. Oglądało się do pewnego momentu naprawdę nieźle, ale to nie był tego typu film, w którym to wystarczy. Takie sobie. I tak zawyżyłam ocenę.

francislionel

Podzielam opinię francislionel. Skończyłam ogólniak wieki temu, ale te emocje, mimo upływu lat nie zmieniły się wcale! Film powinien dostać Oskara za klimat, ale jest zupełnie nieamerykański!!!Uczniowie nie są wystrojeni, jakby mieli za chwilę wystąpić na wybiegu (tak, jak w amerykańskich "szkolnych" filmach, chociaż bardzo ładnie wystylizowani. Świetny folm, obejrzałam 3 !!!! razy!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones