PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489448}

Piękna

La belle personne
6,4 6 099
ocen
6,4 10 1 6099
Piękna
powrót do forum filmu Piękna

Nemours czy Otto ?

ocenił(a) film na 9

Który przystojniejszy?

reniaaaa

To oczywiste:Nemours !!!!

ocenił(a) film na 8
reniaaaa

ale Otto jest kochańszy :) Nemoursa można tylko podziwiać z daleka (tak, też uważam, że jest megaseksowny :P)

anatra

Otto ma w sobie coś, czego nie lubię. Te jego teksty, że ona ma dać mu to zdjęcie...Facet kompletnie nie w moim stylu(zachowanie, wygląd).

użytkownik usunięty
Shrew27

nemours! taki francuski edward ;)

NIe lubię Edwarda, jeśli mówimy o tym samym :P A na punkcie Louisa mam hopla. Kocham go <3 Filmy Honore'a też. Hell Yeah!

użytkownik usunięty
Shrew27

tak, wydaje mi sie ze o tym samym ;) nie jestem z pokolenia fanek zmierzchu, ale ogladam to ogladam i mysle sobie, ze kogos mi przypomina i tu taki przeblysk: o cholera, edward!

ocenił(a) film na 10

no luudzie prooszę jak można porównywać Garrela z pattinsonem? uhh. pattinson wygląda przy nim jak upośledzony...

reniaaaa

Mi się bardziej podoba Otto, to chyba przez zachowanie, bo nie lubię takich typków jak Nemours (kocha na zabój ale co tydzień inną:)). Poza tym z rysów twarzy jest podobny do mojego kuzyna i jakoś nie mogłam się przemóc, żeby patrzeć na niego jako na obiekt pożądania.

ocenił(a) film na 8
reniaaaa

Nemours :)

ocenił(a) film na 7
reniaaaa

jasne, że Nemours

reniaaaa

A według mnie Nemours jest trochę podobny do Dawida Podsiadło.. Co o tym myślicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones