PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489448}

Piękna

La belle personne
6,4 6 095
ocen
6,4 10 1 6095
Piękna
powrót do forum filmu Piękna

hmmmmmmmmmmmmm

ocenił(a) film na 1

Film potwornie żenujący, płytki nudny a na dodatek ta scena z jej biustem miażdżąco tandetna miłość na pokaz, subtelna jak wiejskie dożynki. 1/10 dlatego że bohaterka na samym początku zapowiadała się dobrze zawiodłam się straaaaaaaaaasznie

ocenił(a) film na 7
katja_18

nie ocenię tego filmu aż tak surowo i według mnie też zapowiadało się dobrze choć trochę irytowała mnie główna bohaterka...ale jak pojawił się śpiewający Otto i nauczyciel prześladowca to zastanawiałam się...o co chodzi??:D

ocenił(a) film na 1
Alicja147

he do tego momentu nie dotrwałam bo nerwy mi puściły jak ona pokazała cycki publicznie a wyglądała na bardziej interesującą dziewczynę a nie tak pospolicie wulgarną

katja_18

A fajne miała te cycki chociaż???;D

jazdowicz2666

takie średnie na jeża cytrynki:)

Mothyff

łeeeeee to lipa czyli nie warto oglądać dziś premiery na Canal+;)

jazdowicz2666

no nie co innego jakby pękniętego jeża ukazała:)

Mothyff

No pęknięty jeż to w końcu hit sezonu;D

jazdowicz2666

no dobra rodzyny też mogą być jak młode i sterczące:)

ocenił(a) film na 1
jazdowicz2666

cycki jak cycki ale jak chcesz obejrzeć coś subtelnego to lepiej obejrzyj Czarnego łabędzia, Mary Reilly, Buffalo 66, Zauroczenie z Alicią Silverstone, I zapadła ciemność z Amber Heard (2010), Drakula (1992) tam to jest na co popatrzeć (:

ocenił(a) film na 5
katja_18

"Zauroczenie"? Subtelne?

ocenił(a) film na 1
Czandler_Bing_STG

no ba że subtelne tam emocje się wytwarzały na granicy z powodu efektownych emocjonalnych scen np jak główny bohater potrącił tą nastolatkę gdy jechała na rolkach, w ogóle sceny z jej udziałem były elektryzujące, nie było w nich tej ciężkiej nudnej prostoty

ocenił(a) film na 5
katja_18

Moim zdaniem Zauroczenie jest tandetne, schematyczne i płytkie, chociaż kiedyś chętnie je sobie przypomnę. "Sentyment" to chyba za duże słowo, ale wspomnienia sprzed kilku(nastu?) lat zawsze działają, jeśli chodzi o filmy. Z tym, że i La belle persone niekoniecznie mi się podobało, z tym mamy podobnie, ale 1/10 nie dam napewno. :)

ocenił(a) film na 1
Czandler_Bing_STG

są gusta i gusta (:

ocenił(a) film na 5
katja_18

No nie. Bo jeśli film jest płytki, to jest płytki, a doszukiwanie się drugiego dna tam, gdzie go nie ma, to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 1
Czandler_Bing_STG

ja nie doszukuję się drugiego dna a film nie musi poruszać jakiś istotnych kwestii np politycznych tylko musi być dobrze nakręcony, mieć ciekawą fabułę, aktorzy muszą dobrze odgrywać swoje role a sceny muszą być interesujące i np trzymać w napięciu

ocenił(a) film na 5
katja_18

No właśnie, wymieniłaś wszystko, czego Crush nie ma. :D

ocenił(a) film na 1
Czandler_Bing_STG

skopiowałeś moją wypowiedź, poszłeś na łatwiznę, pozatym to twoja subiektywna nieracjonalna opinia i niech twoją pozostanie Adiós

ocenił(a) film na 2
katja_18

Zgadza się, gniot nie film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones