PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756769}

Piękny drań

Handsome Devil
6,4 6 502
oceny
6,4 10 1 6502
5,0 6
ocen krytyków
Piękny drań
powrót do forum filmu Piękny drań
Hotaru_Oka

też bym chciała, ale niestety marne szanse :(

xy96

dowiedziałam się o tym dopiero dziś i w sumie wolałabym się nie dowiedzieć w ogóle :C

Hotaru_Oka

miałam dokładnie tak samo...a teraz żałuję, że wgl się dowiedziałam :(

ocenił(a) film na 4
xy96

Akurat Off Camera ma to do siebie, że pozwala rezerwować seanse dopiero w przeddzień ich odbycia się, więc nie rozumiem o co chodziło z tymi marnymi szansami.

ocenił(a) film na 7
Hotaru_Oka

A orientuje się ktoś w który dzień Andrew przylatuje do Polski?

Reczy56

właśnie też się zastanawiam i nie wiem czy obkoczować lotnisko czy hotele D:

ocenił(a) film na 7
Hotaru_Oka

Strasznie fajnie byłoby cyknąć sobie z nim fotę i zamienić chociaż dwa zdania :D

Reczy56

ja jeszcze 4tego nie będę w Krakowie, więc pewnie nie mam szans, ale może na drugi dzień gdzieś jakimś cudem się uda...

ocenił(a) film na 4
Hotaru_Oka

Obawiam się, że nie masz co na to liczyć, tylko dziś było spotkanie z nim.

lew890

No, chyba ciężko go było złapać na rynku, cóż może kiedyś się uda

ocenił(a) film na 4
Hotaru_Oka

Szkoda w takim razie, że nie było Cię w czwartek, bez problemu można było do niego podejść, zrobić zdjęcie. Dziewczyna przede mną nawet na moment go zagadała. Widziałem w relacjach Off Camery, że osobom, które stały przed Małopolskim Ogrodem Sztuk, też poświęcił chwilę czasu, tym bardziej, że nawet osobiście zapowiedział film, a dopiero półtorej godziny później (po "Pięknym draniu") było samo Q&A.

lew890

Potwierdzam, pewna nastolatka ma piękną fotkę z tak pięknie uśmiechniętym Moriartym, ze skręca mnie z zawiści i zalewa żółcią od czwartku. Musiała kilka godzin pognić na Rynku, żeby się doczekać. Ale, faktycznie, nie było szczególnego problemu z "dostępnością" Andrew ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Może Cię też zalać żółcią w stosunku do mnie, byłem na Q&A z nim po filmie i wystarczyło tylko podejść po spotkaniu. Zresztą w relacji Off Camery widziałem, że nieco dłużej poświęcił czas fanom w centrum festiwalowym, ale nie miałem pojęcia, że się tam też zjawi :)

lew890

Zamiast znielubić kolejną osobę, czyli Ciebie wolę zaczekać, aż poziom żółci opadnie, walnąć sobie fotkę Andrew przy łóżku i już. Kto fance zabroni? ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Licz na to, że znów tu przyjedzie, twierdził, że spodobał mu się Kraków ;)

lew890

No i jak go nie kochać? Kraków mu się spodobał....jestem kupiona ;) W weekend film wchodzi do kin, więc będzie okazja sprawdzić formę Andrew. Znam pierwsze opinie szczęściarzy, którzy to widzieli na Netia Off Camera, bardzo na tak. BTW. Największą słabość, może dlatego, że film uwielbiam, mam do jego roli tutaj, mogę to oglądać kolejny raz i wciąż mnie tak samo rozwala. No, ale trudno się dziwić przy takim towarzystwie i takiej muzie : http://www.filmweb.pl/film/Dumni+i+w%C5%9Bciekli-2014-701854

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

teraz jedynie żałuję, że to mój pierwszy raz na Offie i że mnie nie było, gdy przyjechał Benedict ;)

lew890

Ty się lepiej ciesz, że Benedict i Andrew nie byli razem, emocjonalnie można byłoby polec ;)

lew890

ciesz się że cię nie było jak Benedict był.... spotkałam go po wielu godzinach czekania i powiedział tylko że nie może sobie z nami zrobić zdjęcia ani niczego nam podpisać bo jest tu jako producent a nie promuje film.... I że np. w Londynie mogę próbować na jakimś evencie...
Strasznie byliśmy zawiedzeni... koleżanka mi tylko zdjęcie z tyłu cyknęła.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10277084_10152815640403265_1378598 592348212116_n.jpg?oh=26684ecf07baf5a18240a7d7d78740c4&oe=59AEBEAC

ocenił(a) film na 4
Majus_5

Dziwny człowiek, podpisanie kartki mniej by mu zajęło niż to tłumaczenie. Poza tym by tam jednak jako zaproszony gość, więc powinien się liczyć z tym, że ludzie będą traktowali go za całokształt pracy, a nie tylko ostatnią pracę producenta. A na spotkanie ze Scottem dostałaś się?

lew890

Tak tak :) I w ogóle spotkałam go i zamieniłam kilka zdań :) pracowałam dla festiwalu jako wolontariusz już 3 rok i akurat był u nas w centrum festiwalowym

ocenił(a) film na 4
Majus_5

To właściwie jest bardzo prawdopodobne, że my też gdzieś w tym centrum chwilę porozmawialiśmy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones