PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 207
ocen
5,7 10 1 33207
4,0 9
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Po obejrzeniu piły 3d to już nie mnie nie zdziwi!!! Z logicznego pkt widzenia to Amanda i Adam na pewno by już nie żyli no ale to jest w końcu PIŁA!!! haha. W 8 części piły na pewno Hoffman wydostanie się jakimś sposobem z łazienki i będzie dążył do zabicia dr. Gordona. W pkt kulminacyjnym dojdzie na pewno do ich konfrontacji. Być może Adam z Amandą przeżyją (a szkoda bo to będzie megAAA naciagane). Jedynie żałuję że Jill zginęła. Cieszę się również że w 8 powróci Reverse Bear Trap!!! A waszym zdaniem co może być takiego niespodziewanego w 8???

użytkownik usunięty

Ja też liczę na konfrontację Hoffmana i Gordona, oraz na powrót ocalałych. OglądałeśPiłę V ?

Powrót ocalałych też bym z chęcią zobaczyła.

użytkownik usunięty
FixMeMotherfucker

Czy ofiary z Saw V byli testowani, bo mieli związek z pożarem ?

Tak, wszyscy mieli związek z pożarem.

użytkownik usunięty

Tak oglądałem wszystskie części piły.

Też liczę na konfrontację Gordona i Hoffmana, nie wyobrażam sobie żeby Mark nie wyszedł z łazienki.

użytkownik usunięty

Co do powrotu ocalałych to mam wrażenie że te dwie swinki co pomogły gordonowi złapać hoffmana to właśnie okaza się ocalalymi. Ciekawe jakie też będą pułapki w 8. Jak dla mnie to najlepsza pułapka to wahadło z piły 5 co zrobił ja hoffman udając ze to pulapka piły.

użytkownik usunięty

Ci w maskach świni to byli faceci z początku filmu.

użytkownik usunięty

Ej to by rzeczywiście się zgadzało

użytkownik usunięty

to zostało potwierdzone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones