PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271498}

Piła III

Saw III
6,2 81 450
ocen
6,2 10 1 81450
4,9 11
ocen krytyków
Piła III
powrót do forum filmu Piła III

Dlaczego wsadziła rękę do kwasu? Przecież ten słój Z DZIUBKIEM wisiał na łańcuchach i mogła delikatnie pochylić słój by przez dziubek kwas mógł się wylać... gdzieś tam na podłogę... i dopiero wtedy sięgnąć po klucz, co by został na samym dnie słoja - już ze znacznie mniejsza ilością kwasu.
Dobry pomysł? ...ale i tak to była pułapka Amandy, więc i tak śmierć murowana!

ocenił(a) film na 8
Perelka89

No ciekawe... Masz minutę na ocalenie swego życia i co robisz? Hmm, no tak, powolne wylewanie kwasu to świetny pomysł! A z tego co pamiętam, to Kerry próbowała przechylić ten słój ale jej się nie udało.

ocenił(a) film na 7
SaltStrawberry

Nie konieczne powolne... A tego w filmie nie zauważyłam, by Kerry próbowała "mojej metody"? Ale dzięki za info.
Ps. Jak tylko zobaczyłam tą pułapkę, w sekundzie przyszedł mi ten pomysł do głowy - niż wsadzać rękę do kwasu.

ocenił(a) film na 8
Perelka89

Jakby chciała szybko wylać ten kwas, to jest prawie pewne, że wylałaby go razem z kluczykiem, a wtedy murowany GAME OVER. Nie wiem, czy ten słój miał dzióbek, ale jestem prawie 100% pewna, że był przymocowany łańcuchami i Kerry próbowała go poruszać.

ocenił(a) film na 7
SaltStrawberry

Był dziubek i to całkiem spory, od razu zauważyłam... słój wisiał na łańcuchach, które Kerry tylko chwyciła i nic... a potem zanurzyła rękę w kwasie... mogła chwycić za słój i wylać choć trochę tego kwasu... no, ale to tylko film. Scenę specjalnie sprawdziłam 15:09

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones