PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 976
ocen
6,1 10 1 47976
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

3/10

ocenił(a) film na 3

Wolę zagrać w jedną z gier pana Piły niż obejrzeć całą serię jeszcze raz...

pachomir

Lepiej uważaj, bo pan Piła to przeczytał i już po ciebie idzie...

pachomir

nie rozumiem po co oglądasz jak Ci sie nie podoba. Po raz kolejny powtarzam argumenty wreszcie podaj.

użytkownik usunięty
pachomir

co to za pedalskie określenie "Pan Piła"?
Zapewne wymyślone przez polskich cudownych lektorów - pytam gdyż nigdy nie oglądam filmów z dubbingiem/lektorem.

użytkownik usunięty
pachomir

Też wolę skrócić swoje włosy, uciąć rękę i wrzucić ją na wagę, stopując pułapkę na czas.

michalzawiski tu się nie zgodzę. Pachomir dobrze mówi. Ja też kiedy zacznę oglądać film mający części, to kończę całą serię. Rzeczywiście, przecież nie może przewidzieć co w nim będzie. Chyba każdy ma tak czasem, że film po prostu mu się nie podoba, bez żadnych argumentów. Tak jest i tyle. Ja tak mam w przypadku August Underground's Mordum. Inna sprawa jeżeli obrażałby film i nie podał argumentów, to już jest irytujące. Ale tak, mówi swoje zdanie, nie raniące innych i nie musi go uargumentować.

Raven5

fakt. Owszem staram się tylko nawiązac dyskusje. Zrozumieć dlaczego, dlatego też przydałyby się jakieś argumenty.Pozdr.

michalzawiski

Może i racja. Jednak niestety na forach filmwebu coraz ciężej jest nawiązać ciekawą, kulturalną dyskusję. Zazwyczaj kończy się internetową wyzywanką z powodu różnicy poglądów.

Raven5

fakt. Jako przykład moge Ci podac supernaturala, tego trolla, to tutaj każdy zna

michalzawiski

Tak wiem, też go znam. Zastanawia mnie tylko po co go prowokujecie? Jak był cicho to trzeba było się tym cieszyć, a tak będzie się odzywał.

Raven5

właśnie sie odezwał sam dlatego był ten temat założony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones