PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 971
ocen
6,1 10 1 47971
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI
ocenił(a) film na 10
BUNCH

hahaha wkurwia mnie takie pisanie nie chcesz to nie oglądaj !! PROSTE !

ocenił(a) film na 5
BUNCH

Na jakiej podstawie twierdzisz, ze kolejne czesci to kicz, skoro nie miales okazji ich obejrzec ? Skoro obejrzales az 3 czesci to znaczy ze nie uznales conajmniej pierwszych 2 za totalny gniot, a wiec zachecam do obejrzenia 4 i 5 czesci iz naprawde trzymają poziom i Klimat tej serii. Jesli nie widziales dalszych czesci i sugerujesz sie tymi wszystkimi wypowiedziami przeciwnikow 'Saw' i chcesz sie poczuc czescia nich to troche zal mi Ciebie. :/

BUNCH

cała seria piły to kiczowaty komercyjny party-gore

BUNCH

chyba musze sie z tym komentarzem zgodzic...3 czesc byla bardzo fajna i wciagajaca...w 4 czesci praktycznie wszystko jzu widz wie co sie wydarzy procz tego ile krwi sie poleje. powinna sie pila skonczyc na 3 częsci najdalej na 4 gdy Jigsaw umiera. ale na pewno 6 czesc obejze bo az tak targiczny ten film nie jest..poprostu jest ok i zalsluguje na ocene 5. bo od pily rozpoczal sie nowy etap horrorow bo mysle ze kazdy mial juz dosyc zombiee i straszacych domow czy mlodziezy blakajacej sie w lesie pelnych pulapek. a w pile niby psychopatyczny morderca ktory okazuje sie wprowadza na dobrą droge zdemoralizowanych ludzi bardzo ciekawy pomysl ale Jigsaw nie zyje i jest to bardzo naciagane i co zarazem nieciekawe w tym filmie ze ktos kontynuuje jego "prace". to by bylo na tyle

ocenił(a) film na 6
falk87

Do falk87

(( najdalej na 4 gdy Jigsaw umiera ))

Dobry żart xD
Jigsaw Zginął w 3 część jak Jeff Denlon przeciął mu szyje

GotTheLife

no widzisz...to kolejny powod dlaczegp powinno sie przestac kręcic ten film bo ja juz sie pogubilem i mylą mi sie sytuacje. jedynie w calosci bez pomylek moge sobie przypomniec w 100% 1 i 2. 3 4 i 5 mi sie bardzo mieszja choc pamietam pobierznie ze w 3 uwieziono syna policjanta ktory byl w sejfie, w 4 byl jakis koles co na glowe dostal ale nie pamietam o co chodzilo cos tam z jego coreczką...a w 5 byl "nowy" Jigsaw...porażka

ocenił(a) film na 6
falk87

Do falk87

- 3 uwieziono syna policjanta który był w sejfie
To było w 2 część xD

- 4 byl jakis koles co na glowe dostal ale nie pamietam o co chodzilo cos tam z jego coreczką...
Nie wiem o co ci chodzi

Nie nowy Jigsaw tylko Następca xD

GotTheLife

dobra wystarczy tego to ejst jeden z wielu poowodow dla ktorych powino sie powiedziec DOŚĆ

ocenił(a) film na 9
falk87

"to kolejny powod dlaczegp powinno sie przestac kręcic ten film bo ja juz sie pogubilem i mylą mi sie sytuacje."

to jest dobre xD Falk nie jest na tyle inteligentny, żeby sie połapać o co chodzi i dlatego mają przestan kręcić kolejne części xD haha wyobraź sobie, że jest dużo ludzi, którzy nie mają problemu ze zrozumieniem filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones