PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 974
oceny
6,1 10 1 47974
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Po 6 czesci bedzie 7 pozniej 8 pozniej 9 pozniej 10 az wrescie zrozumia w jakims studiu ze to juz przesada krecic tak banalny film jakim jest Piła :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mistrz439

Brawo "mistrzu", taki z Ciebie swol, że wylądowałeś na www.swolocz.pl. Ściślej to tu: http://swolocz.pl/obrazliwe/200-pila-iv

mistrz439

No tak, człowieku, nie wiem jaki sens był pisania, wypowiedzi tak żałosnej jak twoja. mało tego, że pokazałeś jaki jest twój poziom rozmowy to jeszcze pokazałeś jakość twojego słownictwa. Może i racja, że Piła VI to już dużo, ale ten cykl pewnie jeszcze potrwa, potrwa tak długo póki będzie przynosił zyski. Dla mnie każda kolejna część jest gorsza, ale jednak pomimo to nie uznaję tego filmu za porażkę. Jedynka była dla mnie czymś świetnym. Po prostu fabuła filmu mnie kompletnie zaskoczyła, dwójka była dla mnie dużo gorszą kontynuacją, trójka moim zdaniem była lepsza od dwójki lecz pierwsze j części do pięt nie dorastała. No cóż za jedynkę dałbym w skali 1-10 ocenę 9, kolejne części zmieściłbym w skali 6-7.

grabarz91

Jesli autor tematu uwaza serie pily za banalne to jest w bledzie fakt ze co kolejna czesc to juz gorsza ale pierwsza czesc to klasyka wypas to byl film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones