PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 946
ocen
6,1 10 1 47946
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Niestety może się powtórzyć sytuacja z premierą "Piły IV". W tym roku również wchodzi "Halloween 2", którego premiera raczej też będzie przesunięta na październik właśnie. Dlaczego? Bo w sierpniu wchodzi do kin "Oszukać przeznaczenie 4" i raczej żaden dystrybutor nie puści do kin dwóch takich serii równocześnie (wystarczy, iż taki box office'owy pojedynek będzie w Stanach, bo tam H2 wchodzi zaraz po Final Destination). To oczywiście tylko moje rozważania, niemniej taki rozwój wypadków jest bardzo prawdopodobny.

Barcelonismo

podzielam. dwa lata temu 'Piła 4' miała mieć premierę w pażdzierniku, jednak premiera remaku "Halloween" przesunęła "Piłe" dopiero na styczeń. Myślę więc że i część szóstą ujrzymy dopiero w 2010... pozdrawiam ;-)

Barcelonismo

podzielam. dwa lata temu 'Piła 4' miała mieć premierę w pażdzierniku, jednak premiera remaku "Halloween" przesunęła "Piłe" dopiero na styczeń. Myślę więc że i część szóstą ujrzymy dopiero w 2010... pozdrawiam ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones