PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 971
ocen
6,1 10 1 47971
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

SAW !!!

ocenił(a) film na 10

Saw To jeden z moich ulubionych filmów. !! A Wy co o tym myślicie ?

SawBBa

Myślę że Piła to jeden z najlepszych horrorów jakie powstały w ostatnich stu kilkudziesieciu latach i oczekuje na 6 odslone podobnie jak na inne filmy tj:
Potwory kontra obcy
Epoka lodowcowa 3
Oszukac przeznaczenie 4
Halloween 2
Pandorum

ocenił(a) film na 10
stefaniak_a

SAW jest najlepszą serią filmową

tom320000

ze powinienes wiecej filmow ogladac. pila 1 i 2 byly rewelacyjne, 3,4 beznadzieja, ostatnia jako tako trzyma
poziom pierwszych dwoch! z kazda nastepna czescia bedzie gorzej, no ale cz czego sie nie robi dla pieniedzy.
tak apro po to nie jest horror tylko triller.
pozatym nigdy nie przebije star warsow, powrotu do przyszlosci, aliena, predatora, indiany jonsa i bonda.

emu_

tak i jeszcze muminkow, dobranoc

stefaniak_a

:0 ambitna odpowiedz osoby ktora lubi serie oszukac przeznaczenie :)

emu_

Ambitna to jest twoja uwaga to tak mniej wiecej jakbym napisal ze lubie Mozarta a ty bys napisal ze lepszy jest Kazik Staszewski a ja ci jasne moze Majka Jezowska a ty na to: ambitna odpowiedz osoby ktora lubi Chopina:), wiesz co nie osmieszaj sie lolku pozdrawiam.

stefaniak_a

widzisz nie masz zbtnio racji chlopcze, poniewaz pierwsze dwie czesci pily sa jedne z lepszych filmow ktore
widzialem, dlatego mnie wiecej twoja jakze blyskotliwa odpowiedz jest bezsensu!

SawBBa

piła I była super, ale ile można?
każda część jest gorsza...
filmy dla ludzi, którzy lubią rzeźnię na ekranie

corn_flakes

kazda kolejna czesc nie jest gorsza od jedynki tylko rowna lub lepsza tylko 4 byla slabsza a z ta rzeznia na ekranie to sie zgadza

stefaniak_a

jezeli twoim zdaniem 3 i 5 czesc jest lepsza niz pierwsza, to obrazasz ten film. pila jeden byla pierwszym
filmem od czasu siedem, ktory mial tak zaskakujace zakonczenie!

emu_

po pierwsze nie powiedzialem ze 3 i 5 sa lepsze od jedynki powiedzmy ze sa na poziomie jedynki ktora to byla owszem oryginalna i tu ma przewage nad reszta z drugiej strony kolejne czesci tez na swoj sposob sa oryginalne i na pewno wiele wnosza do caloksztaltu filmu jako pelnego obrazu czlowieka ukladanki i jego "zabawy" z postaciami jak i z widzami

stefaniak_a

no niech bedzie, mozna to znac za przejezyczenie.
niestey sens sie zatracil w 3 i 4 czesc, natomiast 5 cz. jest sprzeczna z pierwsza i druga czescia. pozatym,
zamiast skupic sie na psychologii, powiekszyli ilosc nic nie wnoszacych do historii zabaw jigsawa. szkdoa bo
film ma duzy potencjal, wiec gdyby pomineli 3 i 4 czesc byc moze weszla by seria do historii kina. teraz ludzie
zamiast dostrzegac walory tego filmu, myla go z horrorem/slasherem, mimo tego ze ten film nie nalezy do
zadneo z tych gatunkow!

ocenił(a) film na 9
emu_

"niestey sens sie zatracil w 3 i 4 czesc, natomiast 5 cz. jest sprzeczna z pierwsza i druga czescia"

Niby w którym miejscu ? O.o

uxi88

chocby np to ze w jigsaw nie zabil nigdy nikogo, a w 5 czesci widzimy jednak, ze zabil. dzieki tej jednej scenie
film traci sens, poniewaz cala zabawa polegala na tym, ze on nikogo nie zabilal, sami to robili!

ocenił(a) film na 10
emu_

Kogo Jigsaw zabił w piątej części? Coś przeoczyłem? Bo mam Piłe V na dvd i oglądałem ją już kilka razy, a żadnego zabójstwa nie widziałem.

tom320000

kurcze ja widzialem w kinie w zeszlym roku i jakos nie zapamietalem sobie ze tam kogos zabil moze koles widzial jaks wersje rezyserska :|

stefaniak_a

no to gratuluje wam obu! jigsaw zabil cpuna, ktory byl powodem śmierci swojego dziecka oraz w pozniejszym
czasie rozpadu swojej rodziny!

emu_

jakos tego niepamietam zeby on kogos zabil ale nawet jesli, to niezabijal uwiezionych ofiar, to one jesli ginely to z wlasnej winy gdyz niezdazyly wykonac zadania w ciagu 60 sekund (oczywiscie z wlasnej winy wedlug chorej wyobrazni Jigsawa)

ocenił(a) film na 10
emu_

Po pierwsze: To było w IV częsci
Po drugie: Cecil sam wpadł w drut kolczasty, John go nie popychał

ocenił(a) film na 9
emu_

Jigsaw nawet go nie dotknął O.o na ch.. biegł na niego, on tylko unik zrobił...

SawBBa

świetny horror :D najlepszy ze wszystkich.

CookiexJar

to jest nie istotne czy go popchnal czy nie, patrzyl jak sie wykrwawia i nie pomogl mu, ani nie wezwal pomocy,
co robi z niego wedlug prawa USA, zabojce 3 stopnia.
jednakze to nie ma akurat znaczenia, bo, wg. jego tezy kazdy kto wykona zadanie moze zyc dalej, a cecil nie
mogl! kolejny przyklad dlaczego dalsze cz. maja niescislosci z poprzednimi.

emu_

ee tam jaki film jest doskonaly?zaden tak samo wszystkie filmy z podrozowaniem w czasie potrafia byc swietne mimo pewnych niescislosci.

ocenił(a) film na 9
emu_

"jednakze to nie ma akurat znaczenia, bo, wg. jego tezy kazdy kto wykona zadanie moze zyc dalej, a cecil nie
mogl! kolejny przyklad dlaczego dalsze cz. maja niescislosci z poprzednimi. "

Niby czemu nie mógł ? wykonał swój test, krzesełko sie rozpadło, mógł sobie iść do domu, ale on postanowił sie zemścić i se wpadł w druta hehe.
Nie widze nieścisłości...

uxi88

dla mnie film ktory jest doskonaly moze miec bledy, ale nie niescislosci i taka byla pierwsza i druga czesc.
jigsaw wiedzial ze bedzie chcial go zabic mio swojej teorii, dlatego zastawil na niego nastepna.
zastanawiam sie tylko czy pila przebije halloween i piatek, bo ludzie raczej sie znudza wkoncu wiec nie licze
nawet ze przebije bonda!

emu_

czy przebije bonda? coz dla mnie przebija bonda o lata swietlne ale osobiscie niezalezy mi na tym bo po pierwsze to dwa rozne gatunki a po drugie nie wymagam zeby filmy ktore mi sie podobaja podobaly sie rowniez tlumom wazne zeby podobaly sie mnie a jesli podobaja sie innym to tym lepiej a jak nie to mnie to wisi i tak np AvP i AvP 2 maja niskie oceny a dla mnie to swietne produkcje i wisi mi to ze maja takie oceny choc dziwi bo zasluguja na duuuzo wyzsze ale na marginesie polacy chyba niezbyt znaja sie na filmach bo np w usa filmy te sa bardzo wysoko oceniane

stefaniak_a

rzeczywiście polacy chyba nie mają gustu, skoro serie takie jak piła mają tylu fanów!
Piła I rzeczywiście jest arcydziełem, dwojka znośna, ale cała reszta naciągana. Chodzi o to żeby wydłużyć serię i zarobić więcej kasy? jak dla mnie tak to wgl.

Tak na marginesie film który ma błędy i nieścisłości jest doskonały?

ocenił(a) film na 9
corn_flakes

Gdyby tej produkcji ludzie nie chcieli oglądać to raczej by nie robili dalszych części proste.... Ludzie chcą oglądać dalsze części piły i przychodzą tłumy do kin to kręcą dalej... jak dla mnie wypas hehe

uxi88

nie chodzilo mi czy przebije bonda w jakik kolwiek sposob niz w ilosciach czesci.
owszem bo te filmy (avp i avp2) sa tepe, a USA zyje jakies 4/5 poulaci, ktorzy nie wiedza np. gdzie lezy
australia na mapie. sa gusta i gusciki i o tym nie ma co dyskutowac!

wlasnie najbardziej przerazajace jest to, ze ludze nadal chca ogladac takie filmy. za kazdym razem
przeszkody sa coraz brutalniejsze, a potem ludzie sie dziwia, ze dzieciaki zabijaaja dla zabawek, gry
komputerowej czy dlatego ze on ma koszulke z adidasa!

użytkownik usunięty
SawBBa

"Saw To jeden z moich ulubionych filmów. !! A Wy co o tym myślicie ?"
Zgadzam się, że jest to jeden z twoich ulubionych filmów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones