PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 946
ocen
6,1 10 1 47946
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Jak powinna zakączyć się szósta część piły według was? Może macie jakieś przeczucia co do zakończenia. Piście o swoich pomysłach.

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

Ja nadal wierzę w to że w szóstej częsci powróci Gordon i to on zakączy dzielo Jigsawa. Moimi czarnymi myślami jest to że to on mógł zapoczątkować w Johnie chęc sprawdzania ludzi .Przecież w 1 częsci slyszymy o tym jak Dr Gordon uczyl Jigga a Jigsaw Gordona. Nadal nie wiadomo czego...

ocenił(a) film na 10
dawidjus8

BEDZIE PILA 7 JOEPIEEEEE !!!! ALE MOJA ULUBIONA PILA TO 3

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

z tego co kazdy pisze to Gordon zyje bez nogi ;-) a bez nogi daleko nie zajdzie sie :D a co najlepsze Gornon raczej nie przezył tego gdyż jak wiemy aktor wystepujacy w roli Gorodona( Cary elves)nie chce wystepowac w zadnej juz pile . nawet jakby dali innego aktora to czy ktos by sie skapnol ze to Gordnon ( gdyby przez pół filmu nikt nie wymowil jego nazwiska) raczej nie stad raczej na 99% nie bedzie w 6 Dr Gordona

ocenił(a) film na 5
maglownik

od kiedy po raz pierwszy obejrzałem piłę 1 to myślałem, że gordon nie żyje, ale dzisiaj się przekonałem, że prawdopodobnie jestem w błędzie. chcesz dowód? to powiedz mi kto tak kuśtyka na tym filmie(pamiętaj, że Lawrence odciął sobie prawą nogę)?

http://pl.youtube.com/watch?v=QmNzYgbnMzM#t=2m40s

hę? :D

ocenił(a) film na 7
joemaster

Zgadzam się z tobą Joemaster. Rzeczywiście na filmiku (początkowym)z 2 częsci pokazany jest kulejacy mężczyzna w kapturze.Z tego co wiem to Jigsaw nie miał problemow z poruszaniem się wiec może wtedy widzieliśmy Gordona. Wątpie także w to że Jigsaw potrafił przeprowadzić rożne operacje (jak ta z kluczem pod okiem 2 częsc-lub łączenie prętami 4 część)gdż nie był tak doswiadczony.Przez caly czas ktos musiał mu pomagać i to na pewno nie był Hoffman

ocenił(a) film na 9
dawidjus8

w dodatku było mówione w Saw 3, że ktoś musial pomóc amandzie zamknąć w pulapke policjantke Kerry...wiemy , że amanda nie wiedziala o istnieniu Hoffmana, a Jigsaw leżal w tym czasie w łóżku :)

ocenił(a) film na 7
joemaster

a moze Jigsaw to tylko ukladanka w tej grze w głowny bohater to ow Dr Gordon bez nogi przemierzajacy swiat bo chce sprawdzic czy człowiek jest warty zycia stad poddal sie probie i odciol sobie noge (hahahahaha)a Jigsaw wiedzial duzo o medycynie mial przeciez rozne medyczne ksiazki( pokazano to chyba w saw 3 ) wiec mogl sie nauczyc podstaw hirurgii. a Co do tego kto pomagal Amandzie to albo Hoffman albo ktos o kim dowiemy sie w 6 ale to napewno nie Gordon .A co do filmiku to wydawalo mi sie ze to JIGSAW ( nie zapomnijmy ze w 1 czesci zostal postrzelony przez Trappa)wiec co do domyslow o Dr Gordona no na 100 % wydaja sie malo realne aby gral lub chcoiaz pomagal.

ocenił(a) film na 7
maglownik

a tu dla niedowiarków http://www.youtube.com/watch?v=KKU3xyTo0ys&feature=related

ocenił(a) film na 9
maglownik

Hoffman na pewno nie pomagał amandzie ponieważ ona w ogole nie wiedziała, że on istnieje heh w Saw V było pokazane :P

ocenił(a) film na 5
uxi88

to kto jej pomagał skoro nie jigsaw i nie hoffman? kulawy gordon? raczej nie. Strahm podsunął myśl, że ktoś pomagał amandzie.

ocenił(a) film na 5
maglownik

ta scenka mogła się dziać dużo, dużo przed akcją piły I :>

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

Koles co ty piepszysz.Niby o czym miałaby być 7 cześć. Producęci wyrażnie powiedzieli że cała seria zakączy się na 6 częściach.Poza tym założyłem ten temat po to aby inni mogli wyjawniac swoje domysły a nie obrażać się wzajemnie...

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

SAW V nie widzialem dla tego pisze swój własny koniec Jeff przeżył strzal znalazł by czarna szkrzynkę gdzie jest ukryty klucz ( przy czym zapewnwe musialy jeszcze przejść przez jakies proby(córke musiałby znaleśc w około np 3 godziny bo na tyle ma tlen w tym pomieszczniu ) znalazł by dzwi uratowałby swoja córke a na końcu Hoffmana( jeżeli zyje) zamknołby w srodku i powiedzialby słynne słowa Game Over . Moim zdaniem końcówka byłaby taka najlepsza ale chyba niemożliwa

ocenił(a) film na 9
maglownik

może jednak Saw VII będzie hehe http://www.imdb.com/news/ni0586829/

maglownik

Co Ci się pierdzieli??
Przecież córka Jeffa została uratowana przez Hoffmana..

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

Ja osobiscie sądze że VII częśc nie powstanie.Bardzo lubię całą serie ale ile można to jeszcze kręcic.Producenci na pewno po 6-tce powiedza sobie dość

ocenił(a) film na 9
dawidjus8



Zakończenie całej sagi.
Jak powinna zakączyć się szósta część piły według was?
... no to według mnie ..Dobrze powinna się zakończyc..

ocenił(a) film na 10
emm79

jesli kolejne saw po SAW VI beda na tym samym poziomie dla mnie moze byc i 20 czesci moga nakrecic serial, pod warunkiem ze bedzie na tym samym poziomie;D mogli by tylko zamiast SAW II SAW III itp dawac jakis pod tytul chocby te hasla jak przy SAW V you won't belive.... a tak bedzie SAW XX :D i wylgadac bedzie tak se :D pozdarwiam

dawidjus8

.. wedlug mnie powinna sie saga zakonczyc na tym ze w konsekwencji znajduja kaset i John mowi " skoro odnalezlicie ta kasete znaczy to ze nikt nie jest godny zostac moim nastepca " ... i jakas plapka wtedy zadziala ... cos w tym stylu

Ps. wracaja do Gordona ... najwiekszym zaskoczeniem bedzie to ze Gordon i tak nie zyje :] i koniec jaki kolwiek spekulacji bylyby :]

serafin_5

Tak,tak...Dr.Gordon to WIELKA tajemnica z całej sagi "Piła".
On jako jedyny(chyba)jest jest najbardziej tajemniczą postacią o której wiemy tylko tyle,że przeżyła grę Jigsawa,i nic więcej.Byłoby super,gdyby pojawił się w "Pile 6".

serafin_5

Tak,tak...Dr.Gordon niewątpliwie jest największą tajemnicą w całej sadze "Piła",i byłbym mile zaskoczony,że podobnie jak Hoffman "zainteresował" się dziełem Jigsawa

dawidjus8

W którejś retrospekcji w V Jigsaw mówił Hoffmanowi, że te wszystkie gry mogą mu się wydawać nie zrozumiałe, ale na koniec wszystkie elementy (pułapki, ofiary itd) będą do siebie pasowały i wszystko stanie sie jasne. Jak po ułożeniu puzzli. Może chodzi o jakąś osobę lub miejsce, które połączy te wszystkie elementy? W 5 częściach było tak dużo różnych ofiar, były testowane z wielu różnych powodów, że trudno wskazać jakiś wspólny motyw, coś, co mogłoby ich wszystkich łączyć.

użytkownik usunięty
xpe

Saw VI ending
Piła VI zakończenie

Myślę że doktor Gordon już nie powróci, chodź myślę ze dalej żyje. Na pewno Jill nie będzie kontynuowała wielkiego dzieła Johna...myślę ze to również nie będzie Hoffman będzie to jeden z graczy z szóstej części który na pewno przewiną się w której części...
Na pewno wielką zagadką pozostaje wciąż Hoffman który pozbył się już Strattham ale wciąż stoi przed wyzwaniem, próbą...
Pojawia się też zagadka z Jill, czy ona wie kim jest Hoffman ? Czy wie że to był pomocnikiem jej męża...Tu też pojawia się wiele wątków, myślę że będzie w Saw VI dużo wątków z przeszłości Johna...
Co łączy wszystkich graczy ? - myślę ze to że nie doceniali własnego życia a Jigsaw chciał dać im je na nowo...

A mnie ciekawi jeszcze jedna osoba:Lieutenant Rigg,ponieważ nie chce mi się wierzyć,że tak załośnie zakończył swój żywot strzałem w (brzuch,wątrobę)

użytkownik usunięty
blejd_filmweb

Również rozważam tę opcję...Czyżby on żyje ? Czy on będzie gotów kontynuować dzieło...?

ocenił(a) film na 10

To potwierdzone że umarł, ludzie, oglądajcie uważnie ^^

ocenił(a) film na 5
tom320000

gdzie to jest potwierdzone? jest wiele dowodów na to że żyje

ocenił(a) film na 10
joemaster

Ojej, no choćby na początku V, Hoffmann mówi "próbowałem go ratować (Rigga). Nie przeżył. Nikt nie przeżył." i w tym momencie wjeżdża Strahm. A z resztą, wchodźcie i oglądajcie info o wszystkich pulapkach i ofiarach na officialsaw.com

ocenił(a) film na 5
tom320000

kurde, sory. miałem na myśli gordona, a nie rigg'a. nie doczytałem poprzedniego komentarza.

joemaster

Mimo wszystko,żal mi Rigga,że zawalił "swój test" i że już go nie pokażą

ocenił(a) film na 10
blejd_filmweb

Rigg akurat był taki neutralny, mi bardziej żal Jeffa choćby, on pokazywał jakiekolwiek emocje

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

Uwaga ludzie powrót Amandy i to podobno bardzo ważny dla fabuly.Z nowych wiadomości mam jeszcze to że ta część będzie najkrwawsza i najbardziej porywająca. pierwszy teaser zostanie pokazany na Comic-Con a to już 23 lipca.

ocenił(a) film na 7
dawidjus8

O to lista aktorów udostępniona przez reżysera:

Shauna MacDonald-?
Devon Bostick-Brent
Marty Moreau-?
Karen Cliche-?
Shawn Mathieson-?
Melanie Scrofano-?
James Gilbert-?
Shawn Ahmed-?
Janelle Hutchison-?
Gerry Mendicino-?
Caroline Cave-?
Ginger Busch-?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones