PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 951
ocen
6,1 10 1 47951
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

Sądząc po zakończeniu piły 6, jak myślicie co może stać się w pile 7?? Co mogło być w kopercie którą JILL wrzuciła do skrzynki w szpitalu?? Napewno kaseta.. czy kontynuując okaze sie ze dr. gordon zyje?? a moze koperta byla wlasnie dla niego?? Czy Hoffman przezyl?? Jesli tak to fabula bedzie taka ze bedzie chcial zabic Jill.... ale co bedzie mialo to wspolnego z glownym wątkiem pily czyli uczeniem ludzi pokory dla zycia??? Wkreci niewinnych ludzi w gre ktorej nikt nie ustawil?? A moze kaseta z koperty to wlasnie instrukcja dla niewiadomej osoby co i jakk zrobic zeby jego plany nie poszly na marne.... czy policja sie dowie ze to wina Hoffmana?? skoro zniszczyl jedyną kasetę z jego glosem??... i czy dziewczyna ktora uciela sobie reke bedzie znow grala w grze?? co sie stalo z tymi ludzmi co przezyli gry?? kto ich wypusci?? I pytanie ode mnie.... jaki niby glowny plan jigsawa zostal zrozumiany?? troche to pogmatfane ;d... domysly, plotki, potwierdzone informacje ktore wam przyjdą do glowy piszcie bo to jest wlasnie o tym temat. Mozna tez zadawac wlasne pytania ;d

ocenił(a) film na 10

Hoffman na pewno przezyl i bedzie chcial sie zemscic na Jill i to nie koniecznie w dotychczasowy ostatnio sposob (mam na mysli ze nie musi to byc kalectwo albo smierc ale smierc albo kalectwo i smierc jak to mialo miejsce chocby w piatej czesci na pewno powinien zostac ukazany watek z koperta ktora jill wrzucila do skrzynki rowniez ciekawi mnie co z ludzmi ktorzy przezyli w szostej odslonie arcydziela mrozacego krew w zylach:)

arek2010

dr.gordon jest w saw7,Hoffman przeżył(widać było)

goliszek5c

a pozatym saw 6 nie jest mrożonca w żyłach

ocenił(a) film na 8
goliszek5c

Ja radzę zapoznać się z epilogiem po napisach :]

ocenił(a) film na 8

faktycznie pokrecone. Trzeba na spokojnie obejrzec wszystkie czesci, zeby zrozumiec, bo duzo jest retrospekcji :) ale bardzo lubie ,, Pile'' i czekam na VII czesc. Nie przegapie. Przeczytajcie opis VII czesci, to wstepnie bedziecie wiedzieli o co kaman :)

ocenił(a) film na 10
meteor7

Super, najlepsza z 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones