PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 974
oceny
6,1 10 1 47974
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

jestem fanem pily bo to cos nowego na naszych ekranach ( w koncu) ale część 5 juz nie trzyma poziomow poprzednich czesci az boje sie ogladac 6 ale obejze z ciekawosci bo film nie jest zly ale jest juz przewidywalny a od kad Jigsaw ma swoich nasteppcow jest wrecz naciągany i zniechęcający. poza tym patrzac z mojej perspektywy to 3 część byla bardzo dobra i jak zwykle na koncu moral byl taki ze wsyatrczalo przestrzegac zasad gry by dotrwac do konca...i widz juz o tym wiedzial w 4 części i praktycznie wszyscy myslący wiedzieli juz ze ten konkretny bohater skazany jest na nipowodzenie...zagadką bylo jedynie ile poleje sie krwi i skad ona poleci. a i pułapki są co raz to nudniejsze niestety chyba pomysly się konczą. musieli by zatrudnic Fritzl'a.

falk87

W sumie masz rację... Mało co zostało pomysłów na pułapki... Ale Piła 5
była na prawdę niezła ;D [ Koniec był najlepszy;P] Pomysł na Piłę 6...
Hmmm... To już lekka przesada ale ja obejrzę ten film;D W tej serii
chodzi również o przesłanie " Daj człowiekowi jeszcze jedną szansę..."
Każda część zaczyna się i kończy z tym przesłaniem;D I chodzi też o to
żeby postępować zgodnie z zasadami. Pomysł na Piłę 6 - Super ;D

punkie_xd

szczerze to jzu sie pogubilem i nie iwem jaki byl koniec 5:)
najbardziej mnie zdenerwowalo to ze jigsaw ma swoich nastepcow ktorzy poporstu nie pasują do tej roli...on byl niepowtarzalny, glos, wyglad...
"daj czlowiekowi szanse?" ale co to za szansa? poza tym niektore pulapki sa bez wyjscia i to mnie zrazilo najbardziej w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones