PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468198}

Piła VI

Saw VI
6,1 47 971
ocen
6,1 10 1 47971
4,0 7
ocen krytyków
Piła VI
powrót do forum filmu Piła VI

tylko krew i mięso

ocenił(a) film na 3

Słabizna ! Tylko pierwsza część była naprawdę dobra bo była tajemnicza, nie wiadomo było co to za ludzie skąd sie wzęli i po co to wszystko a teraz to już nuda i powtórki.

ocenił(a) film na 7
sylsob1

Wk*rwiają mnie takie posty... Pierwsze trzy części były świetne, kolejne to już tylko: "Bo kasa będzie", ale jednak ta część z przedziału IV-VII jest najlepsza, a ty chyba jesteś zbyt tępy by zrozumieć o co w ogóle chodzi w pile.

Pieniak3

To, że ktoś twierdzi że film jest beznadziejny nie oznacza, że go nie zrozumiał. Więc spokojnie, czemu od razu tępy ? To ja też w takim razie jestem tępa, bo uważam że ten film to żaden horror. To tylko krew i mięso.

LillyxXxLo

poczytaj post autora

ocenił(a) film na 7
LillyxXxLo

Nie dziwię się że piły nie zrozumiałaś:
-Nie ma to jak statek (2008) 8/10
-Hannah Montana (2006) 9/10
-Czarodzieje z Waverly Place (2007) 8/10
Już nic nie mówię...

ocenił(a) film na 2
Pieniak3

To zajrzyj na moją liste i wrzuć taki argument.
A i również uważam, że poza 1-2 Piły są na żałośnie niskim poziomie, rozciągając w nieskończoność sypiącą sie już fabułą, którą mają ratować coraz wymyślniejsze pułapki.

ocenił(a) film na 7
Dealric

No ty nie masz tego typu ocen, lecz to nie zmienia faktu że ona je ma.
Co do ciebie widocznie jesteś z tych osób, których nie obchodzi treść jeśli widzi za dużo krwi.
Żałośnie niski poziom? Może niski jeśli porównać o części: 4, 5 i 3D do pierwszych trzech, ale na pewno nie żałośnie.
To oczywiste że po trójce kolejne były strasznie naciągane, ale tłumaczyły one losy postaci z pierwszych trzech części przy towarzystwie nowych osób i nowych różnych ciekawych pułapek. Jak na części, które miały być tylko kontynuacją dla kasy to kolejne części(oprócz dobrej 6) ujdą.

sylsob1

A TO TRZEBA BYŁO FILM Z UWAGĄ OGLĄDAĆ TO BYŚ TO WSZYSTO WIEDZIAŁ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones