PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95307}

Piłkarski romans

My Summer with Des
6,6 75
ocen
6,6 10 1 75
Piłkarski romans
powrót do forum filmu Piłkarski romans

Nagrałem go sobie na vhs z tvp3 pod tytułem Moje lato z Desem. Jedna z moich ulubionych komedii, lajtowy klimat, miłość, mistrzostwa Eutopy w tle. Bardzo miło nastraja, polecam na chandrę i globus hehe.

herbatkaherbatnik

Kurczę, kiedy ten film leciał na TVP#?? Ja go raz widziałem na tele5. Byłbym CI bardzo wdzieczny, gdybyś mógł mi go udostępnić w jakiś sposob. Nawet wysłać kasetę pocztą:) Oczywiście na mój koszt. Bardzo mi zależy na tym filmie. Proszę o odpowiedź!

ocenił(a) film na 9
deepmario

Spox, da się zrobić. wersja jest z tvp - zapewniam że wiele lepsza niż z tele5. posiadam nagrywarkę dvd - potrzebujesz jedynie odtwarzacza - zgram go Ci na dvd - choć zgrane filmy lubią płatać figle i nie na wszystkich kompach ruszyć, ale stacjonarny odtwarzacz lup POWER DVD w kopie powinien sobie poradzić. Film pierwsza klasa - na serio, nie chodzi, że tylko zabawny, ale nastraja bardzo poYTYWNIE, zarypiście niedopowiedziany... no to jak nadal chcesz go zdobyć to więcej danych prześlij mi na herbatkaherbatnik@interia.pl koszty będą niskie i radość jaką mam nadzieję sprawię Ci tym filmem będą odpowiednią rekompensatą. Może Ty kiedyć coś polecisz mnie i udostępnisz.Aha- przesłanie może zając parę dni bo wszysko będę mósiał wykonać przez zaufanych ludzi ;), bo właśnie siedze za chlebem na obczyźnie , ale wszystko da się załatwić pozdrawiam.

herbatkaherbatnik

Witam Panów :)
Czy moglibyście udostępnić film także mojej skromnej osobie? Oglądałam go jakiś czas temu i jest naprawdę ... no fajny jest, a nigdzie nie można go zdobyć. Obiecuję pokryć wszelkie koszty i czekam na odpowiedź :)

ocenił(a) film na 9
fionulla

Ok Fianulla, podaj mi swój nr gg/scape to dogadamy szczegóły tranzakcji. Adieu

herbatkaherbatnik

Ok.
Mój numer GG 10168447.
Do usłyszenia :)

fionulla

Hej, od wasze rozmowy minęły ponad lata, a owego filmu jak nie było tak nie ma. Jeśli istnieje jeszcze w ogóle taka możliwość będę bardzo wdzięczna za udostępnienie mi go. Pewnie moja wiadomość jest nie lada zaskoczeniem, ale jak widać, niektóre sprawy się nie przedawniają. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pozdrawiam:)

herbatkaherbatnik

Hej, od waszej rozmowy minęły ponad 4 lata, a owego filmu jak nie było tak nie ma. Jeśli istnieje jeszcze w ogóle taka możliwość, będę bardzo wdzięczna za udostępnienie mi go. Pewnie moja wiadomość jest nie lada zaskoczeniem, ale jak widać, niektóre sprawy się nie przedawniają. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź i pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones