PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32225}

Pianista

The Pianist
8,3 602 869
ocen
8,3 10 1 602869
7,8 45
ocen krytyków
Pianista
powrót do forum filmu Pianista

.....

ocenił(a) film na 9

Bardzo przykro mi jest czytać posty niektòrych użytkowników filmwebu na temat tego filmu, nie
rozumiem jak temat Holocaustu może śmieszyć, jak z niego można kpić, proponuję niektórym
zastanowić się czasem nad tym co piszą, choćby przez zwykły szacunek do poległych w tym
strasznym okresie. Co do samego filmu mnie osobiście bardzo przekonał, wspaniałe dzieło
Polańskiego.

ocenił(a) film na 10
djaworska11

Nie można opisać słowami tego co ci ludzie doświadczyli,dlatego nigdy temat holocaustu nie będzie mnie śmieszył,nie rozumiem ludzi,którzy piszą takie komentarze.Mi także jest bardzo przykro z tego powodu .Najbardziej jednak jest mi przykro z powodu ,że "ludzie ludziom zgotowali ten los...".

ocenił(a) film na 9
ramonita

Niestety historii już nie zmienimy, nwm jak ludzie mogą być tak okrutni, mieć serce zimne jak lód... Czytając niektóre posty tutaj ma się wrażenie, jakby to była jakaś wymyślona historyjka, z której można się pośmiać. Smutek mnie ogarnia jak to widzę.

ocenił(a) film na 7
djaworska11

Problemem jest zawlaszczenie tej historii i prezentowanie jej z jedyna sluszna narracja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones