PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32225}

Pianista

The Pianist
8,3 602 879
ocen
8,3 10 1 602879
7,8 45
ocen krytyków
Pianista
powrót do forum filmu Pianista

Mniej wiecej na poziomie kac vegas w bangkoku. Pare razy sie usmiechnalem.

gott_mit_uns

O_o No to masz całkiem oryginalny charakter

ocenił(a) film na 10
Rafman

To jakiś Niemiec sądząc po loginie. Nic dziwnego, że tak reaguję. To taki mechanizm obronny, nic innego im nie pozostaje. Nie mogą pogodzić się z własną historią, dlatego wyśmiewają ją i przekłamują na każdym kroku, bo zbyt straszne jest dla nich to co zrobili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
gott_mit_uns

Racja. Niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić jak to kręcono,więc masz hejty. Scena z wyrzucenia dziadka z balkonu - zachodziłem się ze śmiechu. Dlaczego tak dużo osób skupia się tylko na fabule, myślą,że podczas kręcenia wszyscy byli smutni itp.

ocenił(a) film na 9
Marek487

Naprawdę śmieszy Cię to, co działo się w okresie holocaustu? Myślisz, że takie "historyjki" to fikcja? Naprawdę smutno mi się czyta posty niektórych osób na tym portalu...

ocenił(a) film na 5
djaworska11

1. Nigdzie tak nie napisałem. 2. Chyba nie wiesz jak wygląda jakikolwiek plan filmowy. 3. Nie traktuj innych z protekcjonalnością tylko dlatego,że nie rozumiesz ich wypowiedzi. 4. Twoja opinia nie jest najważniejsza więc nie musisz nikogo obrażać. 5. Smutno Ci się czyta ponieważ nie zgadzasz się z daną opinią~więc daruj sobie takie uwagi. Przemyśl to. Ps. Protekcjonalność nie rokuje w internecie,więc jeśli nie chcesz fali krytyki na swoją skromną osobę zmień to.

ocenił(a) film na 9
Marek487

1."Podpięłam" się pod Twój post trochę z przypadku, bardziej to było przeznaczone dla twórcy tego tematu, ale nie żałuję, że tak się stało. 2.Wyobrażam sobie, jak taki plam może wyglądać o zgadzam się, na pewno nie było cały czas poważnej atmosfery ale patrzysz bardzo powierzchownie na ten film, chyba ważniejsze jest jego przesłanie, hmm? Bo nie wiem, czy "zanosiłbyś się ze śmiechi", gdyby Twojego dziadka wyrzucili przez balkon... I jeszcze jedno, albo nie wiesz, co to protekcjonalność, albo masz na myśli siebie bo tak się właśnie zachowujesz... To chyba wszystko, dziękuję za uwagę :)

ocenił(a) film na 9
djaworska11

I przepraszam za błędy, pisałam z telefonu.

Marek487

Ale nie po to robi się filmy żebyś myślał "Hahaha ciekawe jak to było na planie". Filmy kręci się, żeby pokazać jakąś historię a to, że zamiast się na niej skupić to udajesz inteligentnego myśląc bardziej o sytuacji na planie oznacza tylko tyle, że nie doceniasz tego co zrobili filmowcy

ocenił(a) film na 6
gott_mit_uns

Podzielam Twoje zdanie w 100%.

ocenił(a) film na 10
gott_mit_uns

WTF?! Serio?? :/

ocenił(a) film na 8
gott_mit_uns

Jeśli chcesz zabłysnąć na świecie jako król trollingu to się jednak zastanów. Niektóre żarty są zwyczajnie niesmaczne

ocenił(a) film na 9
gott_mit_uns

No cóż, niektórzy nie rozumieją pewnych spraw, albo co gorsze opacznie je rozumują.
To już nie kwestia filmu, tylko szacunku do ludzi, którzy zginęli, którzy musieli oddać swoje życie.
Skoro już dzisiaj pojawiają się takie komentarze, gdy jest to stosunkowo bliska historia, to obawiam się co ludzie będą pisać za kilkadziesiąt lat...

Iss2907

tyle sie mowi o szacunku, a nie widze go w tym temacie

gott_mit_uns

pie*** sie w swoj glupi łeb debilu!!!

ocenił(a) film na 10
_poison_

Dajcie spokoj to jakis zwykly anonimowy troll... szkoda Waszych nerwow. Takie robale poprostu olewa sie moczem.

ocenił(a) film na 9
gott_mit_uns

Pewnie jesteś gimbem który niczego nie rozumie .Ciekawe jakbyś ty tam wtedy był .

gott_mit_uns

I po co karmicie trolla? :)

gott_mit_uns

Nie ma się z czego śmiać. To nie jest komedia. Gott mit uns?Jesteś neonazi, czy co?

ocenił(a) film na 10
gott_mit_uns

Ale ludzi jest łatwo sprowokować jakimś tanim tekstem.

ocenił(a) film na 10
gott_mit_uns

Zabiłabym Cię za to co napisałeś. Nieważne czy dla idiotycznego żartu, czy na poważnie. Imbecyl.

ocenił(a) film na 6
nortall

Czyli ktoś osiągnął to, co chciał. Do 10 temu filmowi brakuje jednak bardzo dużo.

ocenił(a) film na 7
gott_mit_uns

Moja prababcia miała z tego filmu kupę radości. Śmiała się niemal cały czas.
Nie wiem, czemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones