PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31740}

Pianistka

La Pianiste
7,3 44 069
ocen
7,3 10 1 44069
7,5 32
oceny krytyków
Pianistka
powrót do forum filmu Pianistka

Dłużąca się, koszmarnie nudząca i nużąca, marna opowieść o marnym życiu. Gdyby nie głupie przeciąganie scen w nieskończoność, to film można by zamknąć w pół godziny. Zawsze gdy widzę filmy podobnego rodzaju, zastanawiam się dla kogo są nagrywane i kto się nimi zachwyca. Ktoś powie, że nie dojrzałem do takiego kina, albo ze jestem mało inteligentny, żeby go załapać. Niech krytycy się zachwycają, pyszne tłumy "dojrzałych i inteligentnych" niech się zachwycają, ale jeśli ja miałbym, zachwycać się czymś tak nudnym i praktycznie nie niosącym przekazu, to wolę być niedojrzały i nieinteligentny.

ocenił(a) film na 4
karol_da

Edit: Po przemyśleniu daje 5, bo gra aktorska Isabelle to pieprzony majstersztyk.

ocenił(a) film na 9
karol_da

Nie musisz się zachwycać, natomiast naprawdę uważasz, że film nie niesie przekazu? Nie widzisz dookoła ile osób ma zaburzenia seksualne? nie czytasz gazet? nie bywasz w internecie, nie czytasz o pedofilach? Te zaburzenia z czegoś wynikają. I o tym jest ten film. Film pokazuje jedną z przyczyn. Zresztą to szeroki temat, poczytaj opinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones