PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37924}

Pieśń pozostaje ta sama

The Song Remains the Same
8,1 2 144
oceny
8,1 10 1 2144
Pieśń pozostaje ta sama
powrót do forum filmu Pieśń pozostaje ta sama

Negatywne Opinie

ocenił(a) film na 9

Naprawdę nie rozumiem jak niektórzy mogą dawać negatywne oceny temu filmowi...
Rozumiem, dla większości osób, te scenki pomiędzy fragmentami z koncertów są
niezrozumiałe, ale skoro się czegoś nie rozumie, nie wypada oceniać.
A te własnie sceny obrazują prawdziwe oblicze Zeppelinów - choćby Jimmy wspinający się
na te skały... Mroczna scena obrazująca jego prawdziwy charakter, zauroczenie "magią"
Crowleya... :)
Ode mnie 10/10...

bmwz5

Ja uwielbiam te scenki, sceny z koncertu... Led Zeppelin. Musze to obejrzeć po raz kolejny! I jeszcze raz!

ocenił(a) film na 10
whiterussian

Jako stary fan LZ mam pytanie do bmwz5 - co tu może być niezrozumiałe? Symbolika pustelnika, pogoń za nieuchwytnym, rozdwojenie jaźni, czy demon szybkości, który drzemał w perkusiście? Jedyna tajemnica, która się obroniła do dziś, to to jakim cudem ich muzyka ciągle brzmi tak świeżo?! Kiedy sięgnę po nagrania Uriah Heep, Deep Purple, Rolling Stones, a nawet Pink Floyd z tamtych lat (przed Dark Side...) zawsze dociera do mnie ponadczasowość kompozycji tego kwartetu w porównaniu z im współczesną konkurencją. To jest prawdziwa siła Led Zepp - wyprzedzili swoją epokę, Page oprócz gitary był jeszcze świetnym producentem. Szacuneczek. Film natomiast wymkną im się spod kontroli, ukazał się zbyt późno, był niedopracowany i niespójny. Mimo to, jest to oczywiście lektura obowiązkowa dla każdego fana ciężkiego rocka ale zachowajmy przynajmniej pozory obiektywizmu:) Pozdrawiam. 10/10

ocenił(a) film na 10
piotryd

piotryd - nic dodać nic ująć :D Pozdrawiam

piotryd

Pierwszy raz w pełni zgadzam się z komentarzem na filmwebie :)

bmwz5

te scenki musieli nakręcac, bo na koncercie operatorzy kamer byli naćpani, i nie nagrali całego koncertu, dlatego trzeba było dokręcać scenki z życia zespołu, trzeba było to ratować, a ta muzyka co słyszycie przy tych scnkach, została nagrana w studio, chociaż tzreba przyznać, cąłkiem nieźle to udali, tak jak było naprawdę na koncercie, bo nuta po nucie się tego nie dało chyba zagrać nie? To co słyszymy w tych scenach to właśnie muzyka studyjna :D
Dlatego koncerrt wyszedł aż 3 lata później a nie np rok, bo skręcenie całego koncertu byłoby proste, ale trzbe było jeszcze nagrywac scenki, materiały dod. to wiadomo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones