PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430206}

Piekło nad Berlinem

Das Inferno - Flammen über Berlin
5,5 876
ocen
5,5 10 1 876
Piekło nad Berlinem
powrót do forum filmu Piekło nad Berlinem

właśnie obejrzałem..

użytkownik usunięty

.. i oceniam go bardzo dobrze. 10x lepsze niz te wszystkie katastroficzne nt katastrof samolotow.. mimo ze jutro wstaje o 6 to dalem sie wciagnac mimo ze filmy rzadko ogladam ;p zakonczenie niczym nie zaskoczylo no ale.. wiadomo jak to jest w 99% takich filmow..

ocenił(a) film na 5

Jeśli o mnie chodzi to tak:

Temat oklepany do bólu, wykonanie całkowicie standardowe, niczym się nie wyróżniające ani na plus, ani na minus. O ile główni aktorzy zagrali jeszcze w miarę poprawnie (ten strażak, babka i dowódca straży pożarnej) to reszta już się nie popisała. Ogień wyglądał całkiem sensownie, choć wydziałem lepszy, innych efektów specjalnych brak. Dla mnie ten film to całkowity przeciętniak z tak przewidywalną akcją i zakończeniem, że już nawet śmiać mi się nie chciało jak po raz kolejny wszyscy zaczęli się ściskać ze szczęścia na koniec...

5/10

A ja się z Tobą zgadzam, bod warunkiem, że nie oceniamy aktorstwa i dialogow, tylko efekty wizualne i ogolno odbiorcze wrazenia, to na prawde super film.

ocenił(a) film na 6
ByTheWay_filmaniak

Całkiem spoko, tylko wkurzyła mnie jedna dziura - jak w kuli zostali we troje laska, murzyn i ten debil to oddychali na zmianę z butli, co chwilę twierdząc, że im się powietrze kończy. A obok było otwarte okno, przez które spokojnie mogli pooddychać...

ocenił(a) film na 6
Agness_92

też racja ale jak mówi że im powietrze kończy się to przy -+50bar włącza się gwizdek który informuje o tym że się powietrze kończy się przestaje dopiero po całkowitym braku już
jak pożar został wywołany przez spawarkę zbyt duże obciążenie to bezpiecznik powinien zadziałać i nie dopuścić do tej sytuacji drugie system gaśniczy powinienem posiadać własne awaryjną zasilanie

ocenił(a) film na 6
Komandos_91

kompletnie nie pamiętam, że oglądałam ten film XD

ocenił(a) film na 7

Muszę przyznać, że choć spodziewałem się kolejnego klona Płonącego wieżowca, dość pozytywnie się rozczarowałem. Być może dlatego, że to nie kolejna katastrofa spotykająca dzielnych Amerykanów, a być może dzięki niezłym efektom specjalnym i trochę mniejszej niż w hollywoodzkich produkcjach dawce patosu. Niby kolejny, posklejany z gotowych klisz, ale jednak nie pozostawiający niesmaku po zmarnowanym przed TV czasie. Oceniam na 7 jako sprawnie zrealizowaną, trzymającą w napięciu produkcję nie aspirującą do wielkiego kina, ale również niepozbawioną realizmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones