PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478469}

Piekło pocztowe

Going Postal
7,4 13 175
ocen
7,4 10 1 13175
Piekło pocztowe
powrót do forum filmu Piekło pocztowe

A tu ciągle nic...

ocenił(a) film na 8

Premiera filmu miała być ponoć na Wielkanoc tego roku. A tu już po świętach, a o filmie nic nie mogę znaleźć... Ma ktoś jakieś informacje??

katalonka

Na imdb jest obsada, a na youtube trailer.

UqiSylune

Film będzie miał premierę 31 maja na kanale Sky1

katalonka

30 maja Sky1HD i SkyPlayer
http://sky1.sky.com/going-postal

ocenił(a) film na 5
katalonka

Film już po premierze, która miała miejsce w piątek tak swoja droga na Sky1, co prawda nie ogladałem, a tylko nagrałem bo najpierw chciałem przeczytać książkę, ale od sasiąda słyszałem " it's not worth watching, you'd better read a book boy", z drugiej strony dziadzia ma juzz 70-80 lat wiec nie wiem jak bardzo obiektywna moze byc jego ocena.

użytkownik usunięty
budiet_haraszo

Myślę, że nawet bardzo. Książka jest prześwietna i ciężko będzie oddać jej klimat, ale zobaczymy ...

ocenił(a) film na 10
katalonka

Świeżo po obejrzeniu 1 części, muszę powiedzieć że film bardzo mi się podoba, pomimo że GP nie jest moją ulubioną książką z serii. Jedyne co rozczarowuje to Lord Vetinari. Nie dość że stary to jeszcze zrobili z niego blondyna i jakoś nie budzi w nikim strachu. Przyzwyczaiłam się do Jeremy'ego Ironsa w tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones