PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478469}

Piekło pocztowe

Going Postal
7,4 13 168
ocen
7,4 10 1 13168
Piekło pocztowe
powrót do forum filmu Piekło pocztowe

Już jest!

ocenił(a) film na 9

został wyemitowany w niedzielę i poniedziałek na kanale Sky1 HD.Mieszkający w Ameryce mieli szansę to obejrzeć. Pozostałym pozostaje ściąganie... I gdzie tu sprawiedliwość?!? Karzą za ściąganie, a skąd mamy wziąć takie filmy?!?

ocenił(a) film na 10
Bowen

Wg prawa każą tylko za udostępnianie, nie za ściąganie ;-)

ocenił(a) film na 9
zooshe

....
Wiecie, jakie to jest świetne?!?!?!
Można już ściągnąć naprawdę świetną jakość- tylko napisów polskich nie ma, a język jest bardzo bogaty więc by się przydały.
2 części, każda po około 1 h i 30 min. :P
Patrząc na to okiem fana twórczości Terry'ego Pratchetta, to raczej nie ekranizacja, lecz adaptacje. Ale JAKA! Aktorzy którzy grają Adorę Bellę i Moista w pełni sprostali wyzwaniu( zwłaszcza Igła jest charyzmatyczna i charakterna). :)
Wiadomo, to adaptacja Terry'ego, więc lekka psychodela występuje, ale ludzi ,którzy lubię ten styl ,Piekło Pocztowe na pewno zachwyci!
Polecam ,polecam wszystkim!!! :):):)

Silumer

Jako wielbicielka Świata Dysku nie mogłam się doczekać i obejrzałam film online w wersji angielskiej . Jestem zachwycona =) 9/10 Jeśli chodzi o Pratchetta nie potrafię zdobyć się na obiektywizm ;) po prostu go uwielbiam.
Moist wymiata !!!

ocenił(a) film na 9
noxVirgo777

Są napisy na Napi-projekt! Jee! Do obu części!

ocenił(a) film na 9
Bowen

Bowen nie wiem jakie ty masz napisy, ale na pewno nie z napiprojekt

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

dajcie linka gdzie można obejrzeć albo ściągnąć ??!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones