PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507244}

Piekielne psy

Hellhounds
3,1 349
ocen
3,1 10 1 349
Piekielne psy
powrót do forum filmu Piekielne psy

Nareszcie odnalazłam ten tytuł, podawany w programach TV jako "Piekielne psy"... Dziś pokażą ten horror w TVP 2. Z początku wpadłam na portalu inny film o tym tytule. Nie jestem pewna, ale tu na filmwebie jest osoba o danych: aktor - Ricky Schroder i ... fotce małego chłopca, natomiast podobno ten horror reżyserował także niejaki Ricky Schroder... W każdym bądź razie - plakat tu zamieszczony zapowiada niezłe widowisko. :)

ocenił(a) film na 4
bruce1940

I ja z pewnością obejrzę:)

ocenił(a) film na 2
bruce1940

Jutro dzielimy się wrażeniami - ja również czekam dziś na niego :)

ocenił(a) film na 9
Uzzzi

Tak, też czekam z zapartym tchem. Opisy w mediach są znakomite! Uwielbiam takie scenariusze! :))
Pozdrawiam. :))

ocenił(a) film na 9
bruce1940

Moje oczekiwania spełnione całkowicie! :) Uwielbiam starożytną Grecję oraz jej mitologię, fabuła bardzo ciekawa, tytułowe psy (z polskiego tłumaczenia) - rewelacyjne, charakteryzacja godna podziwu, obsada - świetna. Podziwiam bujną wyobraźnię autorów scenariusza. :)

ocenił(a) film na 2
bruce1940

oj, to ja wręcz przeciwnie - dla mnie wiele logicznych niespójności i brak związków z historią. Gra aktorska bardzo słaba. Błagam - umiera chłopu żona a on nawet nie cierpi tylko jest zdziwiony i zdenerowany... jakoś nawet te komputerowo zrobione (z resztą bardzo słabo) psy nie wywarły wrażenia. Ale widoczki i ciuchy ładne.

ocenił(a) film na 9
Uzzzi

:) Jak to jednak wiele zależy od punktu patrzenia. :) Ja początkowo odnalazłam tutaj inny film o tym tytule i byłam tak dobita opisem, że zrezygnowałam z oglądania, bo właśnie miałam nadzieję na fantastykę, powiązania z bajkowością i antykiem, sporo niedomówień i tajemnicy. Szukałam jednak dalej i znalazłam tę stronę, poczytałam o filmie nieco więcej i... jestem faktycznie oczarowana, bo moje oczekiwania spełnił on w zupełności. :) Fakt, że to horror całkiem nietypowy i zaskakujący, trochę baja i zakończenie zbyt łatwe do przewidzenia, jednak całość do mnie przemawia w pełni.
Pozdrawiam. :)

bruce1940

Film można obejrzeć z braku laku Jest w sam raz na raz.Psy które miały być motorem napędowym filmu to jakaś porażka gorsze nawet o psa w filmie Cerberus

ocenił(a) film na 9
Remusek_filmweb

Istotnie - spodziewałam się nieco innych bestii z piekła rodem. Te mniej straszyły i przerażały.

bruce1940

Przekonałeś mnie do obejrzenia tego filmu, zobaczymy co to takiego.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

Miło mi. :) Zastrzegam jednak, że to BAJA, osnuta na kanwie mitów greckich, więcej tam zatem niedomówień, tajemniczości i symboliki niż typowych dla współczesnego horroru przekazów. :) Ja akurat takie filmy wolę. :))

ocenił(a) film na 5
bruce1940

z tą symboliką i tajemniczością w związku z powiązaniem filmu z grecką mitologią, to jednak ciut przesadziłaś. ;) Nawiązań nie ma tak znowu wiele, a jeśli już są, to bardzo oczywiste. Film w zasadzie sympatyczny (chyba jednak z powodu antycznej otoczki), ale zdecydowanie do obejrzenia jeden raz (i tylko wtedy, kiedy naprawdę nie ma nic innego)

ocenił(a) film na 9
Sol89

Cóż, każdy ma swoje indywidualne wrażenia, moim zdaniem tam aż kipi od symboliki i nawiązań do mitologii greckiej, ale oczywiście jak najbardziej cenię Twoje odczucia po obejrzeniu filmu. :) Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 3
bruce1940

nie wierzcie nigdy plakatom ;p słabizna

ocenił(a) film na 4
bruce1940

Jak dla mnie film zasługuje na czwóreczkę. Wielkim plusem są ciekawe widoki i sam pomysł na film. Reszta powiedzmy pozostawia wiele do życzenia. Mimo wszystko fajnie mi się oglądało i z chęcią sięgnę po kolejne tego typu produkcje.

bruce1940

Film jest fajny, dobrze się go ogląda i nie ma wydłużających się scen, jedynym minusem to efekty specjalne rodem z Bułgarii:)
Oglądałem ostatnio film w podobnych klimatach:

http://www.filmweb.pl/film/Witchville-2010-549733

Jak dla mnie ciut lepszy od Piekielnych Psów.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

Piękna sprawa. :) Nie znam tego filmu. Czy też nawiązuje do mitologii?

bruce1940

Oto krótki opis:
"Witchville" jest opowieścią o księciu (Goss), który powraca po latach do królestwa, by zająć tron po zmarłym ojcu. Okazuje się, że krainą rządzą wiedźmy. Na ich czele stoi Czerwona Królowa - zaginiona przed wieloma laty matka księcia.

ocenił(a) film na 9
bennyhillshow

Rewelacja! Będę na to czekać z uporem maniaka. Uwielbiam takie fantastyczne scenariusze! :) Wielkie dzięki, Bennyhillshow ! :)
PS Przy okazji - bardzo lubię Benny Hilla. :)

bruce1940

kurde blaszka, no to i ja oglądne jak to takie a'la wiedźminowe dzieło :P

ocenił(a) film na 3
bruce1940

no wlasnie ja ogladam i strasznie to glupie jak na razie...no ale coz, chyba nie wytrwam do watkow horrorowatych, bo odrzuca ta wtorna i sztywna reszta...a mi kark zesztywnial;P

al-ghul

Kolejna filmwebowa sesja z dennym filmem ;p

ocenił(a) film na 3
guardian168

niekoniecznie, akurat trafilo sie miec czas i nie miec nic ciekawszego do roboty:) mila bajeczka

ocenił(a) film na 2
bruce1940

daję dwa za flaki Therona, też lubię filmy mitologiczne, ale ten jest zwyczajnie sztuczny, nie polecam

ocenił(a) film na 3
matushaq691

dokladnie,nedza straszna, choc jakies tam rzecyz sie ogladalo i wciagnelo po dluzsym ogladnieciu. ale 2-3 punkjty. cienizna.mile nawizania do mitologii, bez tego pewnie jeszcze gorzej by sie ogladalo.flaki therona najlepsze;DD hueheuhe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones