PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450209}

Piekielny obóz

Camp Hell
4,1 531
ocen
4,1 10 1 531
Piekielny obóz
powrót do forum filmu Piekielny obóz

jest już 6 głosów, to mogłyby mi osoby powiedzieć czy wgl fajny?

ocenił(a) film na 10
Elisa123

Jest z Willem Dentonem więc musi byc świetny choć całuje sie z jakąś laską (co mi się bardzo nie podoba) obejrzyj se zwiastun.Ja osobiście nie oglądałam ale chyba jest fajny.Nie moge nigdzie go obejrzeć:(

marina681

http://www.youtube.com/watch?v=Vcb0CtbnWtE Tu masz trailer...
Ale dawać 10/10 bez zobaczenia czegokolwiek... ech. Ocena ma oddawać kunszt filmu, a nie "daje 10 bo tam mój ukochany facet z plakatu gra, do którego się codziennie ślinie". -__-'

gaehis

"Jest z Willem Dentonem więc musi byc świetny choć całuje sie z jakąś laską (co mi się bardzo nie podoba)"
hahahahahahahahahahahahhahahahahaha żaosne, no ale cóż kto zabroni trzynastolatkom zakadać konto na filmweb

ocenił(a) film na 10
KaeM_4

Kur... dorosły się znalazł wyrażam swoje zdanie i do Twojej wiadomości matole nie mam 13 lat ...zakładam że umysłowo jestem 2 razy starsza od Ciebie nawet jak jesteś po 30 ...a więc uważaj co piszesz ...i nie zgub bokserek bo pewnie jeszcze nie dorosłeś by je nosić ...

marina681

a kto to ku... jest Will Denton ?

użytkownik usunięty
Skrapi_Koko

O jaaaaaaaaaaaaaaaa nie wiesh kto to jest Will Denton!!!1111 Ale żal (LOL, BK) . On jest edżi bo ma fejma i kabony w ch... a ty nie bo jesteś taki stulejarz że shock!!!! (BK w ch...!1111!!! bez kitu) Will to zjebisty dżolero z zajebongo fejsikiem!!!!11Jak poklikash w necie to se go obczaj dla zajawki żebyś nie wyszedł więcej na przypała - bez kitu! Ema all!!

ocenił(a) film na 3

Niezły tekst,Ty naprawdę jesteś takim zjebem,czy tylko udajesz ?

użytkownik usunięty
kurczak bez kosci

Ranish mie :( :( :( :( :(

ocenił(a) film na 8

XD

ocenił(a) film na 3
Elisa123

mógł być fajny ale jest zrąbany, nic specjalnego, eeee tam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones