PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329232}

Pierścionek zaręczynowy

The Engagement Ring
7,1 281
ocen
7,1 10 1 281
Pierścionek zaręczynowy
powrót do forum filmu Pierścionek zaręczynowy

Tym polskim akcentem filmik zaskarbil sobie moje względy. Wiem, że nie ma sie czym chwalic, ale mi sie podobało. To takie lekkie kino totalnie nie na poziomie. I nawet na swój sposób cyniczne. Ten goracy romansik staruszkow przy drzewie i uroczy happy end. Fajnie byloby miec winnice, jezdzic sobie po nich na wlasnych koniach i zlopac ciagle winko. I nie musialabym dojezdzac codziennie do szkoly tym zasyfialym, ciagle rozwalajacym sie pociagiem. Ehhhhh......

Anne_Perry

szczerze powiedziawszy, nie specjalnie i mi sie podobał, a jak mówił "na zdrowie" to myślałam ze się przesłyszałam, ogolnie rzecz biorac babci była najlepsza ;P

MaLuTkA

Też to słyszałam, choć trochę niewyraźnie to brzmiało. Albo mają jakiś podobny toast do naszego, w co wątpię ;)

Anne_Perry

nie wiem jak jest po rosyjsku "na zdrowie", ale on chyba właśnie po rusku to powiedział, znacy brzmiało jak po polsku, ale miało być po rusku, bo tam wczesniej było, że mówi po rosyjsku, no nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Williss

On powiedział "Na zdrowie" po rusku a nie po polsku, poza tym ten kucharz był ruskiem. A babcia i tak była najlepsza :)

użytkownik usunięty

chodzi mi o kucharza z restauracji a nie o tego gościa, który chciał sprzedać winnice

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones