PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794201}
5,1 1 654
oceny
5,1 10 1 1654
5,4 11
ocen krytyków
Piercing
powrót do forum filmu Piercing

Ujdzie !

ocenił(a) film na 4

Dosyć interesujący choć końcówka jakaś taka nijaka ? Mia Wasikowska dobrze wciela się w swoją rolę .Szału nie ma obejrzeć nie zaszkodzi ;)

ocenił(a) film na 5
con_desiros

Ty się pytasz czy nijaka, czy oznajmiasz?

ocenił(a) film na 9
con_desiros

Przeczytaj wyjaśnienie filmu, warto.

użytkownik usunięty
con_desiros

Książki oryginału nie znam, może wyjaśnia więcej. Końcówka wydaje mi się, że specjalnie jest taka by wywołać u widza pewne emocje.

SPOILER
Film nie jest typowy, nie chodzi tutaj też wg.mnie o ukazanie niewiadomo jakiej akcji. Pokazuje nam za to dwóch "psycholi" znajdujących w jakimś stopniu wspólny język. Nam pozostaje po zakończeniu filmu zgadnąć bądź wysnuć czy ich gra/zabawa w tortury kończy się na rundzie, w której jedno zabija drugiego, bądź znajdują w końcu to czego szukają, a może w ogóle po dwóch rundach uciekają na Bahamy i żyją razem jakiś Happy Ending.

Reżyser też chyba specjalnie właśnie zakończył film w środku ich gry, a nawet dialogu. By u widza wywołać pewne emocje, a może nawet i złość? Ciekawy zabieg.

Trochę na co innego czekałam, ale nie uważam mego czasu za stracony. Coś innego też czasem warto obejrzeć. Chociaż ostrzeżenie byłoby przydatne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones