PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240563}

Pierrepoint: Ostatni kat

The Last Hangman
7,2 3 993
oceny
7,2 10 1 3993
Pierrepoint: Ostatni kat
powrót do forum filmu Pierrepoint: Ostatni kat

polecam zajrzeć na stronę 'Rejestru skazanych za przestępstwa seksualne' i rozkoszowanie się zamieszczonymi tam fotografiami zwyrodnialców. Zaiste wstrętny widok, ręczę. Mordy potworów. Ponieważ 99% przeciwników KS to jednocześnie miłośnicy aborcji (o eutanazji mało który słyszał) zakładam, że to idioci bez wyobraźni, więc niech się wysilą mocno i wyobrażą sobie, iż te potwory dobrały im się do matek, kochanek, sióstr, żon, córek itd. Jak nie pomoże, to niech dalej rozpaczają nad mordercami i gwałcicielami, niech plotą o "niestałej etyce". Tylko dlaczego wieszaliby Hitlera? Bo żydów nie znosił?

ocenił(a) film na 8
Arszczur61ap

Szczurze- tu cos do rzeczy prawisz. Zanim cos naklecisz to weź oddech albo dwa.
Jestem za KS.
Jestem za aborcją.
Jestem za eutanazją.
Żeby było jasne. Mam 63 lata i jak uznam za stosowne to chciałbym zejść godnie a nie rzucając sie pod pociąg by mię potem zbierano do wiaderka. Albo skacząc z mostu bo można źle trafić i przeżyć.
A jak będę leżał jak gówno w trawie to już nic sobie nie zrobię a kochająca rodzina będzie mi umilać życie do osranej śmierci tracąc majątek na te białe sępy. Nie chcę .
Hej!

Arszczur61ap


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones