PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 50 016
ocen
5,4 10 1 50016
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

Proszę napiszcie czy faktycznie jest to tak słaby film?? Planuje dziś wybrać się do kina ale komentarze są słabiutkie...

ocenił(a) film na 7
aniadolan1

jedni, choć głównie ci co zawsze narzekają gdy coś się różni od książki będą hejtować, inni jak ja, a lubię Fassbendera i książki nie czytałem, stwierdzą, że film może być, kartę Unlimited w Cinema City mam to nic nie straciłem, typowe śledztwo w mrocznej Skandynawii gdzie znajdują trupy :-P

ocenił(a) film na 4
klarenss

Dzięki. Właśnie też nie czytałam będę oglądać bez porównania. A bardzo lubię kino skandynawskie.

klarenss

Większość opinii i recenzji pochodzi od osób, które książki nigdy nie miały w ręku.

ocenił(a) film na 7
Evangarden

ale chyba nie na tym portalu ;-)

klarenss

Na tym portalu też nie brakuje krytycznych opinii ze strony niezaznajomionych z książką widzów, a średnia ocena nie odbiega od tych na imdb, rotten czy Mecie. Prawdę mówiąc, jeśli jednak odbiega, to tylko dlatego, że na dwóch ostatnich portalach jest dużo niższa.

ocenił(a) film na 4
aniadolan1

Obejrzałam dziś film. Nie porwał mnie specjalnie. Zwiastun wyglądał dużo lepiej niż całość . Kurczę trochę mi zabrakło..czegoś..ale czego? Tajemnicy i zaskoczenia ze zwiastunu chyba..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones