PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 50 005
ocen
5,4 10 1 50005
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

To chyba najgorszy film jaki obejrzałem w ostatnim czasie. A czemu o tym piszę? Ano piszę, bo mogę polecić tym, którzy chcą sobie obejrzeć jak z gatunku kryminał/thriller można zrobić komedię. SPOILER ALERT. Pierwsza scena (retrospekcja) - gdzieś w Norwegii. Do młodego chłopaka, który mieszka z matką wpada ;wujek', który przepytuje młodego z historii. Każda zła odpowiedź to liść na twarz, ale dla matki. Następnie po udanych korepetycjach 'wujek' posuwa matkę, a młody ich podgląda. Widząc to, matka oznajmia 'wujkowi', że powie wszystkim, że to ich syn. Wtedy 'wujek' ucieka do auta i odjeżdża. Chłopak biegnie za nim i go błaga by został (haha). Za chwilę wybiega matka i razem z synem wsiadają do auta, by gonić 'wujka', i tak jadą za nim przez dłuższa chwilę. Następnie matka włączyła tryb - a wy*ebane mam i odpuściła kierowania pojazdem. Zjechali na pobocze, pech chciał, że na lód. I kiedy chłopak wyszedł z auta, i chciał aby to uczyniła matka, ta zamknęła drzwi. Z poważnym wyrazem twarzy (taki trochę manekin, taki bardzo bez emocji) utonęła sobie w tym aucie, bo przeca lód się załamał. Koniec. Zainteresowanych zachęcam do obejrzenia tego perfekcyjnie od*ebanego gniota. U mnie ma soczyste 1/10, ale z dużym serduchem, bo to idealny wręcz film na poradnik w stylu - jak nie kręcić thrillerów. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones