PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 50 005
ocen
5,4 10 1 50005
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

..czy przede wszystkim będziemy ją mogli zobaczyć i nie zostanie wycofana. Do tego dochodzi obsada. Mam nadzieję, że twórcy przestudiują dokładnie książkę, na której ma bazować ten film

ocenił(a) film na 3
Stalker56

Właśnie, jest to moja ulubiona część serii więc czekam na nią z niecierpliwością. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat filmu.

ocenił(a) film na 4
ZielonyKapturek

http://www.hollywoodreporter.com/news/jo-nesbo-working-title-greenlight-264392

poszukaj na necie, dużo o tym piszą teraz, bo Martin Scorsese ma zająć się reżyserią ;)

Stalker56

Patrz: komentarz poniżej

ZielonyKapturek

mnie chyba jednak trochę bardziej Pancerne Serce podpasowało (zabawniejsze) ale Pierwszy Śnieg byłby też w czołówce. Co do reżyserii to ja przede wszystkim mam nadzieję, że zrobią cykl filmowy, a nie wyrwą jeden tom z całości, bo to będzie masowy spoiler :(

Stalker56

Z łowcami głów moim zdaniem dobrze poszło, ale tu mamy fabułę, której przeniesienie na ekran będzie trudne bez straty dla napięcia :

Kadente

Ja dopiero Policję czytałem. Nie widziałem, że fan Jo Nesbo z Ciebie. :)

Kamysto

JN jest ekstra, bo nie ma tych dziwnych etycznych oporów przed opisem brutalności kryminalnej rzeczywistości. Tym, a także ponad miarę treściwym "Łowcy Głów" przekonał mnie, że jest najwłaściwszym gościem na zajmowanym stanowisku.

Stalker56

Jeśli zajmie się tym Martin Scorsese to myślę, że coś z tego się może zrodzić . Główną rolę niech zagra Bruce WIllis, a Rakel Catherine Zeta-Jones, imo idealnie odzwierciedlają głównych bohaterów całej serii o komisarzu Harrym. Mam nadzieję, że reżyser nie skończy na tejże części, ale zekranizuje wszystkie książki Jo Nesbo, od początku, bo spojlerów w "Pierwszym Śniegu" Będzie co niemiara...

ocenił(a) film na 3
Busios

problem w tym, ze Harry Hole ma 40 lat a Bruce Willis jest już staruszkiem. Wolałabym, żeby to Skandynawowie zrobili ten film tak jak trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones